خانه » خبری و خواندنی » نگاه خاص به وقایع تاریخی اطراف بانوان کشور عزیزمان ایران در سريال «از یادها رفته»
 

 

نگاه خاص به وقایع تاریخی اطراف بانوان کشور عزیزمان ایران در سريال «از یادها رفته»

حامد افضلی گفت: سریال «از یادها رفته» با نگاه خاص اطراف بانوان، وقایع تاریخی دوره رضاشاه را به تصویر می‌کشد.

نگاه خاص به وقایع تاریخی اطراف بانوان کشور عزیزمان ایران در سريال «از یادها رفته»

حامد افضلی نویسنده مجموعه تلویزیونی «از یادها رفته» در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی گروه تحریریه سایت جوان؛ اطراف فیلمنامه این سریال گفت: مجموعه تلویزیونی «از یادها رفته» به کارگردانی بهرام بهرامیان و تهیه‌کنندگی علی‌اکبر تحویلیان با پرداختن به وقایع تاریخی دهه ۱۳۱۸ تا ۱۳۱۹، عاشقانه‌ای بین دو شخصیت داستانی مهربانو و خسرو را بیان می‌کند.

وی با تأکید به حضور زن‌ها در این سریال بیان کرد: زن‌ها در این قصه نقش خیلی مهمی دارند و شاید بتوان گفت که این سریال نگاه ویژه‌ای به اتفاقات آن برهه تاریخی اطراف بانوان دارد و در کنار آن رخدادهای تاریخی دوره رضا شاه به تصویر درمی‌آید.

نویسنده مجموعه تلویزیونی «داستان ما، قصه تو» ادامه داد: تلاش ما بر این بوده که دید دیگری را به آن دوره تاریخی داشته باشیم و با تعدد قصه‌ها جذابیت این مجموعه تلویزیونی را بالا ببریم.

نگاه خاص به وقایع تاریخی اطراف بانوان کشور عزیزمان ایران در سريال «از یادها رفته»

افضلی در ادامه با اشاره به اینکه سریال «از یادها رفته» در ۵۰ قسمت به یک سال از برهه تاریخی زندگی مهربانو می‌پردازد، اظهار داشت: با توجه برنامه‌ریزی‌های انجام شده است امکان اینکه، فصل دوم آن ساخته شود وجود دارد، ولی این عنوان باید بر طبق بررسی‌های آقای تحویلیان انجام شود.

وی در خصوص روند نگارش این مجموعه تلویزیونی عنوان کرد: نگارش مجموعه با تعامل خوب کارگردان و تهیه‌کننده ادامه دارد و تا آخرین لحظات تصویربرداری بازنویسی فیلمنامه سر صحنه انجام می‌شود. خدا را شکر تا امروز ارتباط خوبی را توانستیم با آقای بهرامیان و تحویلیان داشته باشیم.

نویسنده مجموعه تلویزیونی «خانه کاغذی» در خصوص روایت داستانی سریال «از یادها رفته» ابراز داشت: این مجموعه داستان مهربانو دختری است که در سال‌های ۱۳۱۸ تا ۱۳۱۹ رقم می‌خورد و ما شاهد یک سال از زندگی این زن با حواشی پیرامونش هستیم. در واقع «از یادها رفته» روایت عاشقانه‌ای بین مهربانو و خسرو است که بعد از مدت‌ها مهربانو به منزل «خان» خارج از پایتخت کشور عزیزمان ایران می‌رود و با ورودش با رازهای زندگی خسرو آشنا می‌شود، رازهایی که جهت هر لحظه مسیر زندگی مهربانو را عوض کردن می‌دهد و از فردی دیگر می‌سازد.

افضلی در آخر یادآور شد: به عقیده من این مجموعه تلویزیونی به علت وقایع تاریخی که بیان کرده‌ایم، مورد توجه مخاطبان قرار می‌گیرد و شاید به خاطر المان‌هایی که مطرح کرد‌ه‌ایم، برخی‌ها در برابر آن موضع بگیرند.

حامد افضلی گفت: سریال «از یادها رفته» با نگاه خاص اطراف بانوان، وقایع تاریخی دوره رضاشاه را به تصویر می‌کشد.

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: نویسنده | داستان | سریال | زندگی | مجموعه | داستان | تاریخی | مجموعه تلویزیونی

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>