خانه » خبری و خواندنی » اخبار گوناگون » دختری که برای پدرش گاو میشود و سواری میدهد / عکس
 

 

دختری که برای پدرش گاو میشود و سواری میدهد / عکس

دختری که بخاطر درمان پدرش گاو می شود + تصاویر

دختری که بخاطر درمان پدرش گاو می شود + تصاویر

دختر ۱۵ ساله ای بخاطر فقر و بیماری پدرش و تامین مخارج درمان وی و هزینه زندگی خواهر و برادرش مدت چند ماه است لباس گاو می‌پوشد و برای مبلغ ناچیزی پول به رهگذران خیابان سواری میدهد

به گزارش کدر ، این دختر ۱۵ ساله با نام هائو دانگ دانگ  اهل ایالت آنهویی چین است .او که از کسب هزینه درمان پدر بیمار خود ناامید شده بود، ۳ ماه است که لباس گاو می‌پوشد و به ازای ۵ یوآن روی کمر خود به مردم سواری می‌دهد. با این‌حال مردم محلی هِفی او را به کلاه‌برداری متهم کرده‌اند.

دختری که بخاطر درمان پدرش گاو می شود + تصاویر

بعد از تهام کلاهبرداری به این دختر خبرنگاران به خانه وی رفتند و عکس‌هایی از او در کنار پدر فلجش انداختند و مشخص شد که وی تمام این مدت حقیقت را می‌گفته است. هائو می‌گوید: پدرم هرماه برای مداوای پزشکی به ۵۰۰۰ یوآن نیاز دارد. خواهر و برادرم هم باید به مدرسه بروند. کارت شناسایی مخصوص کار هم ندارم بنابراین مجبورم گدایی کنم ولی برای اینکه مردم حرفم را باور کنند گاهی پدرم را با خودم می‌آورم. بااین‌حال همیشه بسیار تحقیرشد می شوم و آزار می‌بینم.

دختری که بخاطر درمان پدرش گاو می شود + تصاویر

پدر این نوجوان سابقاً کشاورز بود اما در پی صدمه‌ای که به کمرش وارد شد از سال ۲۰۰۰ به شهر نقل‌مکان کرد تا مغازه‌ای راه بیندازد. سال ۲۰۱۴ به همراه همسرش به یک مغازه موبایل فروشی رفت که حراجی زده بود، اما در ازدحام مغازه با یکی از کارکنان درگیر شد که در طی آن ستون فقراتش دچار شکستگی شد و کمرش آسیب بسیار زیادی دید

 

سه ماه پیش که مادر خانواده زیر فشارهای شدید دوام نیاورد، خانه را ترک کرد و از آن زمان هائو به‌عنوان بزرگ‌ترین فرزند خانواده سرپرستی پدر و دو خواهر کوچکش را بر دوش می‌کشد.

دختری که بخاطر درمان پدرش گاو می شود + تصاویر

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>