خانه » ورزشی » علاقه ای به فروش کیتا و فورسبرگ نداریم / نایب مدیر لایپزیگ
 

 

علاقه ای به فروش کیتا و فورسبرگ نداریم / نایب مدیر لایپزیگ

با وجود اینکه لیورپول شدیدا علاقه مند است تا نبی کیتا را از لایپزیگ به خدمت بگیرد ولی این کلوب علاقه ای به فروش او و فورسبرگ نخواهد داشت.

علاقه ای به فروش کیتا و فورسبرگ نداریم / نایب مدیر لایپزیگ

وبسایت رسمی برنامه نود – با وجود اینکه لیورپول شدیدا علاقه مند است تا نبی کیتا را از لایپزیگ به خدمت بگیرد ولی این کلوب علاقه ای به فروش او و فورسبرگ نخواهد داشت.

به گزارش وبسایت نود، نایب مدیر کلوب لایپزیگ اعلام کرد پیشنهادهای رسیده جهت کیتا و فورسبرگ جهت مسئولین این تیم خسته کننده هستند به چه دلیل که این تیم علاقه ای به فروش این دو بازیکن ندارد. بازیکن گینه ای لایپزیگ شدیدا مورد توجه قرمز های آنفیلد قرار گرفته است و به نظر می رسد این کلوب در نظر دارد تا پیشنهادی به ارزش ۷۰ میلیون پوند را جهت به خدمت گرفتن او ارائه دهد. همچنین فورسبرگ نیز بعد از فصل درخشانی که داشت به نظر می رسد به باشگاهی بزرگتر انتقال شود به چه دلیل که ایجنت او اعلام کرده بود این بازیکن آماده است تا گام دیگری در زندگی ورزشی خود بردارد. با این وجود مینتزلف نایب مدیر این کلوب که ماه گذشته اعلام کرده بود از دست دادن ستاره های کلوب نشان دهنده بی مسئولیتی سران کلوب خواهد بود و این شایعات جهت این کلوب خسته کننده هستند. وی بار دیگر در این خصوص در مصاحبه با Sportbuzzer اعلام کرد:

این مسئله اذیت کننده و خسته کننده هست. تنها دومین فصل حضورمان در بوندس لیگا را پشت سر می گذاریم، هنوز ترکیبمان جوانترین ترکیب لیگ است و همچنین تجربه پایینی نیز داریم. قطعا اگر بتوانیم همانند گذشته لیگ را شروع کنیم فوق العاده خواهد بود و بدون هیچ شکی این مسئله جهت ما یک مزیت بزرگ خواهد بود.

علاقه ای به فروش کیتا و فورسبرگ نداریم / نایب مدیر لایپزیگ

لایپزیگ در نخستین فصل حضورش در بوندس لیگا بعد از بایرن مونیخ به رتبه دوم رسید.

۱۸۹۹

 

واژه های کلیدی: لایپزیگ | بازیکن | شایعات | خارجی | اختصاصی | بوندس لیگا | لایپزیگ | نبی کیتا

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>