خانه » خبری و خواندنی » اخبار گوناگون » سیاست خارجی ترامپ در قبال کشور عزیزمان ایران مبهم است
 

 

سیاست خارجی ترامپ در قبال کشور عزیزمان ایران مبهم است

پایگاه خبری «بوستون هرالد» در گزارشی نوشت: با گذشت پنج ماه از ریاست جمهوری ترامپ خطوط کلی سیاست خارجی وی همچنان مبهم است.  

سیاست خارجی ترامپ در قبال کشور عزیزمان ایران مبهم است

پایگاه خبری «بوستون هرالد» در گزارشی نوشت: با گذشت پنج ماه از ریاست جمهوری ترامپ خطوط کلی سیاست خارجی وی همچنان مبهم است.

سکوت واشنگتن در قبال برجام

پایگاه خبری بوستون هرالد می‌نویسد: یکی از اصلی‌ترین تعهدات ترامپ در دوران مبارزات انتخاباتی لغو توافق هسته‌ای با کشور عزیزمان ایران بود و ترامپ و مخالفان این توافق ادعا می‌کردند که توافق هسته‌ای یکجانبه بوده و باعث لغو تحریم‌های اقتصادی علیه کشور عزیزمان ایران شده است و به این کشور اجازه داده تا برنامه ساخت سلاح هسته‌ای خود را دنبال کند.
در ادامه این گزارش ضمن اشاره به ادعای آمریکا مبنی بر آماده شدن دولت سوریه جهت انجام حمله شیمیایی آمده است: «نیکی هیلی»، نماینده آمریکا در شرکت ملل، در نشست کنگره آمریکا گفته است که خبر ما تنها جهت دولت سوریه نیست بلکه جهت کشور عزیزمان ایران و روسیه نیز است تا در سیاست خود بازبینی کنند.
بوستون هرالد در ادامه ضمن متهم کردن کشور عزیزمان ایران به حمایت از تروریسم و ایجاد بی‌ثباتی در منطقه و مطرح کردن این پرسش که سیاست آمریکا در قبال این کارهای چه خواهد بود، مدعی شده است است: اگر این بار نیز پاسخ آمریکا به حمله شیمیایی سوریه تنها یک «حمله محدود» به سوریه باشد در این صورت خبر آمریکا از سوی این کشورها مجددا به فراموشی سپرده خواهد شد.
این پایگاه خبری در ادامه ضمن ارائه راهکار جهت دولت ترامپ جهت مقابله با کشور عزیزمان ایران ادعا می‌کند که مؤثرترین راه در این راستا شناسایی و تقویت گروه‌های مخالف کشور عزیزمان ایران است.

عبارات مهم : دولت ترامپ – شیمیایی
گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir

واژه های کلیدی: دولت ترامپ | شیمیایی | آمریکا | سیاست | سوریه | خارجی | توافق | ایران

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>