خانه » ورزشی » ۱۴ کشور خواستار برپایی کمپ خود در سوچی در طول جام جهانی ۲۰۱۸ هستند
 

 

۱۴ کشور خواستار برپایی کمپ خود در سوچی در طول جام جهانی ۲۰۱۸ هستند

به گزارش وبسایت نود و به نقل از ESPN، چهارده کشور علاقه مند هستند تا در تابستان سال آینده جهت جام جهانی ۲۰۱۸، کمپ تمرینی خود را در شهر

14 کشور خواستار برپایی کمپ خود در سوچی در طول جام جهانی 2018 هستند

وبسایت رسمی برنامه نود – سوچی مورد توجه چندین کشور قرار گرفته است.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از ESPN، چهارده کشور علاقه مند هستند تا در تابستان سال آینده جهت جام جهانی ۲۰۱۸، کمپ تمرینی خود را در شهر سوچی روسیه برپا کنند. این در شرایطی است که در این شهر، تنها دو کمپ و دو هتل واجد شرایط، در دسترس هستند. شهر سوچی در جام کنفدراسیون ها، چهار بازی را میزبانی کرد.

آلمان یکی از کشورهایی است که قصد دارد اردوی خود را در سال آینده در سوچی برپا کند، سرمربی ژرمن ها نیز از شرایط آب و هوایی و امکانات شهر سوچی تعریف کرده است.

۱۴ کشور خواستار برپایی کمپ خود در سوچی در طول جام جهانی ۲۰۱۸ هستند

اما فیفا در تلاش است تا از اتفاقاتی که در طول دو جام جهانی اخیر افتاده، جلوگیری کند. در جام های جهانی ۲۰۱۰ و ۲۰۱۴، اکثر کمپ های تمرینی در نزدیکی ژوهانسبورگ و ریو دو ژانیرو قرار داشتند.

یکی از دلایل مهم علاقه تیم ها به برپایی اردوی خود در سوچی، شرایط آب و هوایی این شهر هست. سوچی آب و هوای معتدل و قابل آینده نگری ای دارد که قابل مقایسه با شهرهای شمالی این کشور نیست. میانگین دما در ماه های ژوئن و جولای در سوچی، بین ۲۰ تا ۲۳ درجه هست. این در شرایطی است که مسکو، پایتخت روسیه با وجود داشتن ۱۸ کمپ، خیلی طرفدار ندارد، به چه دلیل که بسیاری از کشورها، از ترافیک این شهر گله مند هستند.

۱۸۷۸

واژه های کلیدی: جام جهانی | سال آینده | مقایسه | شهرهای | روسیه | آلمان | خارجی | آلمان

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>