خانه » خبری و خواندنی » اخبار گوناگون » توئیت توهین آمیز ترامپ راجع به صورت مجری زن
 

 

توئیت توهین آمیز ترامپ راجع به صورت مجری زن

الفاظ توهین‌آمیز رئیس‌جمهور آمریکا علیه دو مجری تلویزیونی این کشور در روز پنجشنبه با واکنش‌های گسترده همراه شد.

توئیت توهین آمیز ترامپ راجع به صورت مجری زن

الفاظ توهین‌آمیز رئیس‌جمهور آمریکا علیه دو مجری تلویزیونی این کشور در روز پنجشنبه با واکنش‌های گسترده همراه شد.

الفاظ توهین‌آمیز رئیس‌جمهور آمریکا

استفاده «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا از الفاظ توهین‌آمیز جهت حمله به دو مجری برنامه «مورنینگ جو»، از شبکه خبری «ام‌اس‌ان‌بی‌سی» با واکنش‌های گسترده در شبکه‌های مجازی رو به رو شد.

عبارات مهم : مجلس نمایندگان – دونالد ترامپ
«جو اسکاربرو» و «میکا برزینسکی» مجری‌های تلویزیون ام‌اس‌ان‌بی‌سی دو خبرنگاری بودند که روز پنجشنبه به علت آنچه «ترامپ» بدگویی علیه خودش خوانده هدف حملات لفظی رئیس‌جمهور آمریکا قرار گرفتند.

ترامپ در توئیترش نوشت: «شنیدم که ‘مورنینگ جو’ (که دیگر آن را نگاه نمی‌کنم) با آن عملکرد ضعیفش به بدگویی علیه من پرداخته هست. بعد چطور است که آن ‘میکای کم‌خرد’ و کم‌هوش، همراه با ‘جوِ روانی’ نزدیکی‌های سال نو، سه شب پشت سر هم در عمارت مار-ئه-لاگو نزد من آمدند و اصرار کردند که به برنامه‌شان بروم؟ صورتش (میکا) به خاطر جراحی کشیدن پوست، بدجور خونریزی داشت. من گفتم نه.»

«لیندسی گراهام»، نماینده جمهوری‌خواه مجلس سنا که خود زمانی به علت به زبان آوردن سخنانی راجع به صورت «نانسی پلوسی»، نماینده دموکرات مجلس نمایندگان مجبور به عذرخواهی شده است بود از ترامپ بابت این توئیت انتقاد کرد.

وی نوشت: «آقای رئیس‌جمهور، توئیت شما دون شأن منصب شما بود و تمثالی از نادرستی‌ها در سیاست آمریکا هست، نه عظمت آمریکا.»

شبکه خبری «سی‌ان‌ان»، بیانات رئیس‌جمهور آمریکا را «نفرت‌پراکنانه» و تبعیض‌آمیز علیه زنان توصیف کرد.

«جنیفر روبین»، خبرنگار روزنامه واشنگتن‌پست که خود جز طرفداران سیاست‌های افراطی و قلدرمآبانه «ترامپ» است از تمامی جمهوری‌خواهانی که دلواپس «مدنیت» هستند خواست که توئیت رئیس‌جمهور آمریکا را محکوم کنند.

وی نوشت: «بسیار خوب. تمام جمهوری‌خواهانی که دلواپس مدنیت هستید. توئیت رئیس‌جمهور را محکوم کنید یا اینکه کلاً ساکت باشید.»

«کالین کال»، دستیار مشاور سابق امنیت ملی کاخ سفید در توئیترش نوشت: «خطاب به تک تک پدران و مادران کودکان خردسال که به ترامپ رأی دادند: چطور توانستید این مرد را به عنوان الگوی کودکانتان در کشور گزینش کنید؟»

شبکه خبری «ام‌اس‌ان‌بی‌سی» در بیانیه‌ای نوشت: «روز تلخی جهت آمریکا است که رئیس‌جمهور به جای انجام وظایف خود، وقتش را به قلدرمآبی، دروغگویی و قی کردن حملات شخصی کم‌اهمیت، می‌گذراند.»

«پال رایان»، مدیر مجلس نمایندگان آمریکا در پاسخ به سوالی در این باره گفت: «واضح است که من این حرف را مناسب نمی‌دانم. کاری که ما در تلاش جهت انجام آن هستیم، اصلاح بخشیدن به لحن مجادلات و مدنیت آنها است و این (توئیت ترامپ) قطعاً کمکی به انجام این کار نمی‌کند.»

علی‌رغم این واکنش‌ها، «سارا سندرز»، سخنگوی کاخ سفید نوشت: «(ترامپ) رئیس‌جمهوری است که آتش را با آتش جواب می‌دهد و مطمئناً اجازه نخواهد داد که رسانه‌های لیبرال به او زور بگویند.»

توئیت توهین آمیز ترامپ راجع به صورت مجری زن

تهیه و تدوین : گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: فارس

واژه های کلیدی: مجلس نمایندگان | دونالد ترامپ | آمریکا | همراه | سیاست | خبر | بین الملل |

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>