خانه » ورزشی » کریمی ۶ گزینه را به عنوان دستیار معرفی کرد
 

 

کریمی ۶ گزینه را به عنوان دستیار معرفی کرد

نشست سرپرست کلوب نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران و علی کریمی راجع به مسائل مربوط به این تیم و بحث گزینش دستیاران گزینه سرمربیگری نفتی ها برگزار شد.

کریمی 6 گزینه را به عنوان دستیار معرفی کرد

به گزارش گروه ورزش گروه تحریریه سایت جوان و به نقل از سایت رسمی نفت تهران، علی کریمی، گزینه نهایی سرمربیگری تیم نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران بعد از برگزاری نشست روز چهارشنبه خود امشب بار دیگر با منصور عرفانیان به مذاکره پرداخت. نشست سوم علی کریمی و مدیریت کلوب نفت از ساعت ۹ امشب(پنج شنبه) شروع شد.

کریمی در این جلسه راجع به دستیاران مدنظرخود و همچنین بعضی از بازیکنانی که خواهان جذب آنها شده است صحبت کرد.وی ۶ مربی ایرانی و خارجی را مدنظر دارد که از بین آنها ۴ نفر را گزینش خواهد کرد.

سخنگوی کلوب نفت گفت: از آنجا که بعضی گزینه های مدنظر کریمی در حال بررسی شرایط و مهیا کردن امکان حضور خود در نفت هستند، وی نیز تصمیم گیری نهایی را منوط به مشخص شدن اوضاع گزینه های مهم خود کرده است.

کریمی ۶ گزینه را به عنوان دستیار معرفی کرد

حسین قدوسی تصریح کرد:علی کریمی در تصمیمات هوشمندانه ای که داشته می توان گفت جهت دستیاران فنی، مربی دروازه بان ها و آنالیزور عالی ترین گزینش ها را داشته و به اتفاق مدیریت کلوب و مشاورانش در حال رایزنی است تا امکان حضور این نفرات در کادر فنی نفت فراهم شود.

سخنگوی نفت راجع به وقت امضای قرارداد علی کریمی گفت: دغدغه های مهم کریمی حل وفصل مباحث مرتبط با تیم، شکل گرفتن کادر فنی مدنظر، تمدید قراردادها و جذب بازیکن است و همین مسائل موجب شده است وی طی دو روز اخیر در گفت و گوهای تلفنی و جلسات حضوری پیگیر این مسائل باشد.ما هم در بخش رسانه ای کلوب تلاش داریم با توجه به اهمیت حضور علی کریمی به عنوان یکی از مفاخر فوتبال کشور عزیزمان ایران و آسیا با درنظرگرفتن خواسته های دوستداران پرشمار وی و همچنین همکاران رسانه ای اتفاقات را آنطور که است منعکس نماییم و در این باره ملاحظات مدیریت کلوب و تاکید علی کریمی راجع به عدم اعلام نفرات قبل از توافق نهایی را مدنظر داریم.

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: علی کریمی | رسانه ای | مدیریت | ایرانی | ایران | علی کریمی | نفت تهران | سرمربی گری کریمی در نفت تهران

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>