خانه » ورزشی » تساوی تراکتورسازی برابر عقاب در دیداری دوستانه
 

 

تساوی تراکتورسازی برابر عقاب در دیداری دوستانه

شاگردان گل محمدی در بازی دوستانه برابر تیم دسته سومی عقاب به تساوی یک بر یک دست یافتند.

تساوی تراکتورسازی برابر عقاب در دیداری دوستانه

به گزارش گروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان شاگردان یحیی گل محمدی که فصل بدن‌سازی را پشت سر می‌گذارند در نخستین دیدار تدارکاتی خود به مصاف تیم عقاب تبریز رفتند.

در نیمه نخست این دیدار سرخ پوشان با ترکیب فرزین گروسیان، هادی محمدی، محمدرضا مهدی زاده، محمد نادری، امیر نصر آزادانی، مهدی کیانی، محمد نوری، شهرام گودرزی، محمد ابراهیمی، مهدی شریفی و فرزاد حاتمی وارد زمین مسابقه شد.
تراکتورسازان در این نیمه زیاد به حفظ توپ و انجام کارهای گروهی پرداختند که شهرام گودرزی با فرار از کناره‌ها توپ را به محوطه جریمه ارسال کرد که فرزاد حاتمی با ضربه سر توپ را وارد دروازه تیم عقاب کرد تا نیمه نخست با یک گل به سود تیم تراکتورسازی آخر یابد.
در نیمه دوم یحیی گل محمدی ترکیب تیمش را عوض کردن داد و هر ۱۱ بازیکن مهم خود را بیرون کشید تا از بازیکنان جوان و جویای نام بهره ببرد.
در این نیمه محمدامین بهرامی، عارف آغاسی، علی اسماعیلی، محمد مسلمی پور، میرعلی حسینی، علی طاهران، امیر اسدزاده، حامد آقایی فاخر تهامی، مهدی ببری و محمد آزادی در ترکیب مهم تراکتورسازان به میدان رفتند و مهدی محمدیان، جعفر دهقان و چند بازیکن جوان دیگر نیز در جریان مسابقه وارد زمین شدند.
این بازیکنان که زیاد از تیم‌های پایه و آکادمی کلوب بودند توانستند در نیمه دوم خوش بدرخشند و توپ را در نیمه زمین حریف نگه‌دارند ولی بازیکنان تیم عقاب موفق شدند در دقایق نهایی بازی کار را به‌تساوی بکشانند.
پس از این گل سرخ ها پیش کشیدند و موقعیت هایی را روی دروازه تیم عقاب پدید آوردند که این توپ ها راهی به دروازه حریف پیدا نکرد.
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: دیدار تدارکاتی | تراکتورسازی | گل محمدی | بازیکنان | مسابقه | بازیکن | تیم تراکتورسازی | تساوی تراکتورسازی در بازی دوستانه

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>