خانه » خبری و خواندنی » همت مردمی در آزادی زندانيان به عدد ١٢ ميليارد رسيد
 

 

همت مردمی در آزادی زندانيان به عدد ١٢ ميليارد رسيد

احسان علیخانی اعلام کرد: همت مردمی در آزادی زندانيان به عدد ١٢ ميليارد رسيد.

به گزارشحوزه رادیو تلویزیونگروه فرهنگی گروه تحریریه سایت جوان؛احسان عليخانی ولی در ابتدای برنامه بيستم ماه عسل ٩٦ توضيحات مفصلی راجع به ابهامات موجود و ادعاهای مطرح شده است راجع به كمپين كمك به زندانيان عنوان كرد. او گفت: روز شنبه كسانی در برنامه ما حضور داشتند كه با رضايت و خواست قلبی به ماه عسل آمدند. مردم شما كسانی را آزاد كرديد كه به دليل اشتباه يا حتی اتهامی جهت آنها شكايتی طرح شده است و قاضی قرار گذاشته كه آن آدم پول را پرداخت كند.

طی اين قرار فرد به حبسی محكوم شده است كه بعد از اتمام آن هم باز نتوانسته مبلغ مذكور را پرداخت كند و به دليل عدم تمكن مالی سالهای بعد از آن را هم در زندان گذرانده هست. حالا نكته ای كه در اين طرح كه با همت شرکت زندان ها انجام شده است وجود دارد اين است كه شما به عنوان كسانی كه در اين كمپين شركت داشتيد به يك اولويت بندی كه صورت گرفته رسيديد به اين ترتيب كه به كسانی كمك ميكنيد كه فقط يك مرتبه پايشان به زندان باز شده است و قطعا شما به آنها وقت دوباره داده ايد.

همت مردمی در آزادی زندانيان به عدد ١٢ ميليارد رسيد

او در ادامه گفت: كارهای درخشانی در حوزه ديه و مهريه اتفاق افتاده ولی در اين حوزه رخدادی كه شاهدش هستيم براي اولين بار صورت گرفته هست. اين اتفاق بسيار بزرگ بود كه نزديكِ به ٧٠ نفر جهت اين آزادی تلاش و دوندگی كرده اند. حالا ولی با افتخار اعلام ميكنم كه حجم عاطفه شما از عدد ١٢ ميليارد هم گذشته است.

احسان علیخانی اعلام کرد: همت مردمی در آزادی زندانيان به عدد ١٢ ميليارد رسيد.

گفتنی است طی كمپين كمك به زندانيان تنها در چند روز با همراهی مخاطبان ماه عسل قريب به هزار نفر آزاد شدند و نزديك به دوازده ميليارد تومان كمك مردمی صورت گرفت.

‎‏‎

واژه های کلیدی: زنداني | برنامه | زندان | ماه عسل | آزادی زندانیان | ماه رمضان |

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>