خانه » خبری و خواندنی » اخبار گوناگون » جسد ۷ خدمه ناو آمریکایی پیدا شد
 

 

جسد ۷ خدمه ناو آمریکایی پیدا شد

 اجساد ۷ خدمه ناوشکن یو اس اس فیتز جرالد آمریکا که روز گذشته در جنوب غرب یوکوسوکا در ساحل شرقی ژاپن با یک کشتی تجاری با پرچم فیلیپین برخورد کرد، صبحگاه امروز یکشنبه، پیدا شدند.

جسد 7 خدمه ناو آمریکایی پیدا شد

اجساد ۷ خدمه ناوشکن یو اس اس فیتز جرالد آمریکا که روز گذشته در جنوب غرب یوکوسوکا در ساحل شرقی ژاپن با یک کشتی تجاری با پرچم فیلیپین برخورد کرد، صبحگاه امروز یکشنبه، پیدا شدند.

اجساد ۷ خدمه ناو آمریکایی در شرق آسیا پیدا شدند

به گزارش شبکه تلویزیونی ان اچ کی ژاپن، فرمانده ناوگان هفتم دریایی آمریکا به رسانه های محلی ژاپن گفت: امدادگران به بخشی از ناو جنگی امریکا که بر اثر برخورد دچار آسیب شده است بود دست یافته اند.
او گفت که تمام این اجساد روی عرشه کشتی جایی که بعد از برخورد با کشتی فیلیپینی دچار اب گرفتگی شده است بود پیدا شدند.

عبارات مهم : ناو آمریکایی – یوکوسوکا
فرمانده ناوگان هفتم دریایی آمریکا با بیان اینکه اجساد ۷ خدمه به سردخانه بیمارستان نیروی دریایی در یوکوسوکا انتقال شده است اند گفت: ارتش ایالات متحده در حال حاضر سرگرم شناسایی هویت جانباختگان با همکاری خانواده های آنان هست.
به گفته وی بر اثر برخورد بین این دو کشتی، علاوه بر اینکه ۷ نفر کشته شدند سه نفر از جمله برایس بنسون، فرمانده ناو دریایی آمریکا و همچنین دو خدمه دیگر نیز بشدت زخمی شده است اند که تحت مواظبت های پزشکی هستند.
بر اساس گزارش گارد ساحلی ژاپن این برخورد در ۱۰۰ کیلومتری جنوب غرب یوکوسوکا در جنوب توکیو روی داده است و نخستین بار به وسیله کشتی تجاری فیلیپین راس ساعت ۲:۲۵ دقیقه صبح روز شنبه گزارش شد.
تحقیقات اولیه، اشتباه ناشی از ارزیابی های ترافیکی، شرایط اب و هوایی و سرعت حرکت دو کشتی را به عنوان عوامل موثر در برخورد این دو کشتی می داند.
یوکوسوکا که در نزدیکی خلیج توکیو واقع شده، محل شلوغ رفت و آمد کشتی ها به دو بندر توکیو و یوکوهاماست که جزو بزرگترین بندرهای ژاپن هستند.
طبق اعلام نیروی دریایی آمریکا کشتی تجاری که با پرچم فیلیپین در حال حرکت بوده با ۲۹ هزار تن وزن، سه برابر ناوشکن آمریکایی هست.

جسد ۷ خدمه ناو آمریکایی پیدا شد

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir

واژه های کلیدی: ناو آمریکایی | یوکوسوکا | فیلیپین | آمریکایی | دریایی | آمریکا | فیلیپین | برخورد

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>