خانه » ورزشی » بودجه ۹۵ میلیون پوندی چلسی جهت خرید باکایوکو و ساندرو
 

 

بودجه ۹۵ میلیون پوندی چلسی جهت خرید باکایوکو و ساندرو

چلسی جهت راضی کردن کونته قصد دارد دو بازیکن درخواستی سرمربی ایتالیایی را جذب کند.

بودجه 95 میلیون پوندی چلسی جهت خرید باکایوکو و ساندرو

وبسایت رسمی برنامه نود – چلسی جهت راضی کردن کونته قصد دارد دو بازیکن درخواستی سرمربی ایتالیایی را جذب کند.

به گزارش وبسایت نود، گاردین گزارش می دهد که بعد از نارضایتی کونته بابت عدم فعالیت مناسب در پنجره نقل و انتقالات تابستانی و تیره شدن رابطه کونته با سران باشگاه، مقامات بالادستی چلسی آماده اند تا با خرید دو بازیکن از لیست درخواستی کونته، نظر سرمربی موفق خود را جلب کنند.

پیش تر صحبت از این بود که آنتونیو کونته سرمربی موفق چلسی بر سر مسائل مربوط به نقل و انتقالات تیمش، با سران کلوب چلسی اختلاف پیدا کرده است به شکلی که حتی ممکن است استمفوردبریج را ترک کند. کونته در دوران حضورش در یوونتوس هم چنین شرایطی را تجربه کرده بود که در نهایت به جدایی وی از بیانکونری منجر شد.

بودجه ۹۵ میلیون پوندی چلسی جهت خرید باکایوکو و ساندرو

حالا در این شرایط سران چلسی قصد دارند با خرید دو هدف مهم کونته در تابستان ۲۰۱۷ (ساندرو و باکایوکو) اوضاع را عوض کردن دهند. کلوب یوونتوس چند روز پیش تایید کرد که پیشنهادی را از چلسی بابت خرید ساندرو دریافت کرده ولی این پیشنهاد را رد کرده هست. ولی حالا شنیده می شود آبی ها حاضرند جهت خرید ساندرو پیشنهاد ۵۵ میلیون پوندی ارائه کنند، مبلغی که می تواند رکورد نقل و انتقالات را در کلوب چلسی جابجا کند.

دیگر بازیکن مدنظر کونته، باکایوکو هافبک ملی پوش موناکو است که چلسی جهت جذب این بازیکن قصد دارد ۴۰ میلیون پوند پرداخت کند و بعید به نظر می رسد مانعی بر سر راه انتقال باکایوکو به استمفوردبریج وجود داشته باشد.

در عین حال چلسی در تلاش است تا قرارداد کونته را هم تمدید کند، آن ها رقم دستمزد سالیانه ۹٫۶ میلیون پوند را به کونته پیشنهاد داده اند. شاید بعد از خرید این دو بازیکن، کونته هم نظرش عوض کردن کند و به جای فکر کردن به جدایی، قراردادش را تمدید کند.

۱۸۷۸

چلسی جهت راضی کردن کونته قصد دارد دو بازیکن درخواستی سرمربی ایتالیایی را جذب کند.

واژه های کلیدی: نقل و انتقالات | بازیکن | یوونتوس | جدایی | میلیون | سرمربی | خارجی | اختصاصی

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>