خانه » ورزشی » فدراسیون فوتبال قراردادی با آدیداس امضا نکرده است
 

 

فدراسیون فوتبال قراردادی با آدیداس امضا نکرده است

صفی الله فغان پور گفت: فدراسیون فوتبال قراردادی با آدیداس امضا نکرده است،که نماینده این شرکت ادعای قطع همکاری را دارد.

فدراسیون فوتبال قراردادی با آدیداس امضا نکرده است

صفی الله فغان پور در گفت و گو با خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان درمورد بیانات نماینده شرکت آدیداس مبنی بر اینکه با توجه به استفاده نکردن تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران از لباس های با طرح تازه این شرکت احتمال دارد آدیداس دیگر با کشور عزیزمان ایران به همکاری ادامه ندهد، بیان کرد: فدراسیون فوتبال تاکنون هیچ قراردادی با آدیداس به امضا نرسانده که این قرارداد فسخ شود ولی در مذاکره با نمایندگان این شرکت بحث تنظیم قرارداد را پیگیری می کنیم.

وی افزود: در بحث قرارداد جهت تامین البسه تیم ملی منافع فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران و همچنین تیم ملی اهمیت زیادی دارد. تفاوتی هم ندارد که این منافع در تفاهم با کدام شرکت حاصل شود. نمایندگان حقوقی فدراسیون فوتبال و شرکت آدیداس تمام شرح حال قرارداد را بررسی می کنند و در صورت فراهم شدن شرایط و رفع ابهام ها مسئله خاصی جهت امضا این قرارداد وجود ندارد. درکل تا زمانی که مذاکرات طرفین به نتیجه نرسد هر کسی می تواند هر حرفی بزند.

فدراسیون فوتبال قراردادی با آدیداس امضا نکرده است

فغان پور در ادامه خاطر نشان کرد: همان گونه که ما در مذاکره با آدیداس در جهت تامین منافع فوتبال کشور عزیزمان ایران تلاش می کنیم، شرکت آدیداس هم از همکاری با فدراسیون فوتبال به منافع خود فکر می کند. هرچند این برند در سطح دنیا اعتبار زیادی دارد ولی تیم ملی کشور عزیزمان ایران هم به عنوان دومین تیم صعود کرده به جام جهانی دارای اعتبار زیادی است و باید به گونه ای عمل شود که با اعتبار فوتبالمان سازگاری داشته باشد.

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: فوتبال | آدیداس | مذاکرات | قرارداد | ایران | همکاری | مذاکره | اعتبار

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>