خانه » ورزشی » مافیای مواد نیروزا تحت پیگرد قانونی قرار می‌گیرند
 

 

مافیای مواد نیروزا تحت پیگرد قانونی قرار می‌گیرند

نوروزی گفت: افراد سودجویی که در قالب مافیا جوانان را به استفاده از مواد نیروزا سوق می‌دهند تحت پیگرد قانونی قرار می‌گیرند.

مافیای مواد نیروزا تحت پیگرد قانونی قرار می‌گیرند

به گزارش خبرنگار گروه ورزش گروه تحریریه سایت جوان،غلامرضا نوروزی مدیر فدراسیون پزشکی ورزشی و دبیر کل نادو در گفتگو با رادیو راجع به شورای عالی “نادو ” ستاد ملی مبارزه با دوپینگ اظهار داشت: ریاست شورای عالی نادو بر عهده وزیر ورزش و جوانان است و اعضای آن سازمان‌ها و ارگان‌های متفاوت از جمله وزارت بهداشت، قوه قضاییه، آموزش وپرورش و… هستند. ولی متاسفانه این شورا تاکنون تشکیل نشده هست. عوض کردن و تحولات در وزارت ورزش و جوانان و اداره فدراسیون پزشکی ورزشی با سرپرست از دلایل تشکیل نشدن این شورا بوده هست. از شروع ورودم به فدراسیون مکاتباتی را با سلطانی فر و داورزنی انجام داده ام که امیدوارم نتیجه دهد.

وی افزود: با تشکیل این شورا وظایف هر یک از ارگان‌ها جهت مبارزه با دوپینگ مشخص خواهد شد. ضمن این که مسئله بودجه نادو نیز از بین خواهد رفت. امروز جهت جلوگیری از دوپینگ نیازمند یک ساختار نیرومند هستیم. لیکن علم ورزش و هم مسائل مربوط به دوپینگ پیشرفت چشم گیری داشته هست. کسانی که به دنبال دوپینگ هستند هر لحظه یک قدم از ما جلوترند.

مافیای مواد نیروزا تحت پیگرد قانونی قرار می‌گیرند

نوروزی راجع به تامین بودجه فدراسیون پزشکی ورزشی افزود: فدراسیون کمکی از دولت دریافت نمی‌کند و خود ما به واسطه کارت عضویت خدمات درمانی درآمد زایی داریم. ما در دو بخش از جمله درمان آسیب ورزشکاران حرفه‌ای و قهرمانان و سلامت همگانی که شامل بحث دوپینگ نیز می‌شود فعالیت می‌کنیم.

وی ادامه داد: نظارت و نمونه گیری‌ها در همه لایه‌های ورزش و در دو بخش مردها و خانم‌ها انجام می‌شود. متاسفانه افراد سود جو در قالب مافیا با مشاوره‌های غلط، جوانان را به سوی استفاده از مواد نیروزا سوق می‌دهند و با سلامتی آنان بازی می‌کنند. با تعاملی که با قوه قضاییه انجام دادیم قرار بر این شد این افراد تحت پیگرد قانونی قرار داد.

انتهای پیام/

نوروزی گفت: افراد سودجویی که در قالب مافیا جوانان را به استفاده از مواد نیروزا سوق می‌دهند تحت پیگرد قانونی قرار می‌گیرند.

واژه های کلیدی: ستاد ملی مبارزه با دوپینگ | وزارت بهداشت | قوه قضاییه | قانونی | جوانان | پزشکی | دوپینگ | دوپینگ

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>