خانه » دنیای مد » انواع مدل های تازه ست کیف و کفش چرم مردانه ۹۶- ۲۰۱۷
 

 

انواع مدل های تازه ست کیف و کفش چرم مردانه ۹۶- ۲۰۱۷

کفش مردانه | استاندارد | استفاده | مردانه | انواع | ست کیف و کفش چرم مردانه | مدل کیف و کفش مردانه ۲۰۱۷،

انواع مدل های تازه ست کیف و کفش چرم مردانه ۹۶- ۲۰۱۷

انواع مدل های تازه ست کیف و کفش چرم مردانه ۹۶- ۲۰۱۷

ست کیف و کفش ۲۰۱۷ شیکترین ست کیف و کفش چرم مردانه ۹۶ مدل های تازه کیف و کفش مردانه برند و شیک

انواع مدل های تازه ست کیف و کفش چرم مردانه ۹۶- ۲۰۱۷

ست کیف و کفش چرم مردانه کیف و کفش های ست مخصوصا چرم اصل مخصوص آقایون خوش ظاهر و خوش پوش هست. در ادامه نکاتی جهت گزینش مناسبترین کیف و کفش مردانه را جهت شما آقایون خوش پوش آورده ایم:

نکات کلی در گزینش کفش مناسب

کفش مردانه | استاندارد | استفاده | مردانه | انواع | ست کیف و کفش چرم مردانه | مدل کیف و کفش مردانه ۲۰۱۷،

* به علت اهمیت کفش در بین مردان پیشنهاد می شود تا حد امکان کفش های تمیز و براق به پا کنید.

* از پوشیدن کفش های سنگین جهت انجام کارهای روزانه و پیاده روی جدا خودداری کنید.

* تلاش کنید رنگ های کفش هایتان با کیف دستی، کمربند و بند ساعت تان هماهنگ باشد (مخصوصا در موقعیت ای رسمی!)

* از پوشیدن کفش های بزرگتر یا کوچکتر از پاهایتان اکیدا خودداری کنید.

* از پوشیدن کفش های اسپرت و کالچ (قایقی) با شلوارهای پارچه ای خودداری کنید.

* شما می توانید انواع مدل های کفش را با شلوارهای جین هماهنگ کنید.

انواع مدل های تازه ست کیف و کفش چرم مردانه ۹۶- ۲۰۱۷

* اگر می خواهید کفش هایتان مدت طولانی تری سالم بماند به شما پیشنهاد می شود جهت چند روز متوالی یک کفش را استفاده نکنید.

* در صورتی که قصد استفاده از یک کفش را جهت مدت طولانی ندارید، حتما داخل آن قالب قرا دهید تا به این ترتیب فرم مهم آن حفظ شود.

کفش مردانه | استاندارد | استفاده | مردانه | انواع | ست کیف و کفش چرم مردانه | مدل کیف و کفش مردانه ۲۰۱۷،

* کفشی را گزینش کنید که از جلو انگشتان و از عقب پشت پاشنه پاهایتان را اذیت نکند این در حالی است که اگر کفش به قسمت بالایی پاهایتان فشار آورد، آنچنان اهمیت ندارد، لیکن بعد از مدت زمانی کوتاهی که از کفش به قسمت بالایی پاهایتان فشار آورد، آنچنان امیت ندارد، لیکن بعد از مدت وقت کوتاهی که از کفش استفاده می کنید به اصطلاح باز می کند ولی در صورتی که از عقب و جلو به پا فشار آورد نشان دهنده کوچک بودن سایز کفش نسبت به سایز پاهای شماست.

* پوشیدن جوراب با کفش های اسپرت و رسمی در پوشش شما الزامی می باشد.

* کفش های قایقی (معروف به کفش های کالج) تنها نوع کفشی است (به جز صندل) که می توانید آن را بدون جوراب استفاده کنید.

انواع مدل های تازه ست کیف و کفش چرم مردانه ۹۶- ۲۰۱۷

* جهت تمیز نگه داشتن کفش های چرمی تا حد امکان از یک دستمال تمیز استفاده کنید، این توصیه را به خاطر داشته باشید که استفاده از واکس هر چند باعث براقیت کفش شما می شود، ولی در عین حال باعث جذ گرد و غبار ب روی کفش های شما می شود. (در صورت استفاده واکس تا حد امکان از انواع مرغوب آن استفاده کنید.)

* کفش های کلاسیک چرم همواره مد است و شما می توانید آن ها را با مجموعه بیشتری از لباس هایتان بپوشید، همچنین نوع بند دار آن نسبت به بدون بند مرسوم تر هست.

* با شروع تابستان و گرم تر شدن هوا، انواع دیگری از کفش ها موسوم به کفش های تابستانی یا صندل وارد بازار می شوند. این کفش ها نسبتا باز بوده و امکان تبادل هوا میان بیرون و درون کفش را فراهم می آورند و باعث می شوند که گرما در کفش ایجاد نشود. با این حال، این کفش ها هم استانداردهای خاص خودشان را دارند. توصیه مهم این است که پا در هنگام حرکت باید در یک حالت ثابتی بماند. صندل هایی ک پشت باز هستند، هنگام حرکت، یک انرژی صرف بیرون نیافتادن آن ها از پا می شود و لذا خستگی بی مورد می شوند.

تنها قیمت کیف علت بر اصالت و دوام آن نیست و نکات مختلفی را باید مد نظر داشته باشید که در زیر آمده است:

نوع چرم به کار رفته

عبارات مهم : کفش مردانه – استاندارد
همان طور که چرم به کار رفته در کفش و کت شما باید اصل و خالص باشد چرم به کار رفته در کیف مردانه شما نیز باید از چرم اصل و خالص تهیه شده است باشد. چرم خالص چرمی است که ضخامت کافی دارد و تمام لایه‌های پوست حیوانات به طور کامل در آن به کار رفته هست، ضدآب است و دوام بالا و البته قیمت بالاتری نیز دارد. این نوع چرم در قسمت زیرین حالتی نرم و اسفنجی و در قسمت رویی حالتی براق و دانه دانه دارد که بافت آن کاملا حس می‌شود. درحالی که چرم بی‌کیفیت از لایه‌های رویی پوست حیوانات تهیه می‌شود و حالتی خشک و شکننده دارد بعد از مدتی ترک خورده و پوسته پوسته می‌شود. از خرید کیف‌هایی که از چرم بازیافتنی تهیه شده‌اند نیز خودداری کنید، این نوع چرم از ضایعات و با فرآیند‌های شیمیایی مضر تهیه می‌شود و جهت شما و محیط زیست زیان‌بار هست. چرم اصل بوی خوبی دارد و به مرور وقت کهنه نمی‌شود بلکه زیباتر و خوش‌فرم‌تر می‌شود ولی مراقب باشید چرم مصنوعی که با بوی چرم معطر شده است با چرم طبیعی اشتباه نگیرید.

کیف مناسب محل کار

در واقع استفاده از آن ها به وسیله وکلا بود ولی امروزه تنها وکلا از آن ها استفاده نمی کنند و در تمام دنیای حرفه های متفاوت پخش شده است هست. زیباترین و پر طرفدارترین مدل آن ها مدل های چرمیشان است که چرم های سبک تر در آن ها ظاهر و استایلی مدرن جهت شما می سازد. معمولا جهت نگهداری از اسناد و مدارک استفاده می شود و کاربردهای زیاد دیگری ندارد. جهت حمل چیزهای زیاد و سنگین ساخته نشده است و باید با آن ملایم برخورد کنید. ضمنا اگر یکی داشته باشید خیلی مهم دیده می شوید. جنس چرم در آن ها مهم هست. اگر می خواهید مدلی گزینش کنید به دنبال چرمی مرغوب باشید که با کت و شلوار شما قشنگی خاصی داشته باشد.

فرآوری چرم
چرم‌هایی که در ساخت کیف مردانه به کار می‌روند به دو روش فرآوری می‌شوند که مورد نیاز است این دو روش را بشناسید چون تاثیر زیادی روی قیمت و گزینش کیف دارد. روش اول روش فرآوری کرومی است که با عنصرهای شیمیایی و در طی چند روز انجام می‌شود و چرمی که با این روش به دست می‌آید ارزان است و ۹۰ درصد از محصولات موجود در بازار با این روش فرآوری می‌شوند. روش دوم همان طور که از نامش پیداست با مواد طبیعی و بدون زیان به محیط زیست انجام می‌شود. محصول به دست آمده با این روش کیفیت بالاتری دارد و بوی بهتری می‌دهد و البته گران‌تر هست.

دوام و کار دست
بهترین کیف چرم کیفی است که از عالی ترین چرم تهیه شده است باشد ولی فرآیند ساخت و کیفیت دوخت قطعات نیز نقش مهمی در کیفیت کیف مردانه دارد و میزان وزنی را که کیف می‌تواند تحمل کند تعیین می‌کند. بعد حتما هنگام خرید و گزینش کیف مردانه به کیفیت دوخت، تعداد بخیه‌ها در واحد طول و مساوی بودن طول بخیه‌ها در تمامی قسمت‌های کیف دقت کنید، دوخت آستر و قسمت‌های داخلی را نیز فراموش نکنید.

رنگ کیف
کیف مردانه در رنگ‌های محدودی تولید می‌شود؛ مشکی، قهوه‌ای تیره و قهوه ای روشن. رنگ‌های مشکی و قهوه‌ای تیره جهت محیط‌های جدی و کاری مناسب هستند چون حسی از حرفه‌ای بودن و قدرت و اختیار را القا می‌کنند و با کت و شلوار به آسانی هماهنگ می‌شوند. ولی رنگ‌های روشن‌تر مثل شتری و قهوه‌ای روشن جهت تیپ‌های راحتی و غیررسمی‌تر مناسب هستند. از گزینش کیف‌های دورنگ و با رنگ‌های غیررسمی اجتناب کنید.

طراحی و مدل کیف مردانه
در نهایت شما باید به مدل و طراحی کیفی که گزینش می‌کنید دقت کنید. مدل کیف باید با نوع فعالیت شما و شخصیت شما هماهنگ باشد، ظاهر و سایز کیف را به دقت بررسی کنید و گزینش درست را انجام دهید:

ست کیف و کفش چرم مردانه

واژه های کلیدی: کفش مردانه | استاندارد | استفاده | مردانه | انواع | ست کیف و کفش چرم مردانه | مدل کیف و کفش مردانه ۲۰۱۷،

انواع مدل های تازه ست کیف و کفش چرم مردانه ۹۶- ۲۰۱۷

انواع مدل های تازه ست کیف و کفش چرم مردانه ۹۶- ۲۰۱۷

انواع مدل های تازه ست کیف و کفش چرم مردانه ۹۶- ۲۰۱۷

انواع مدل های تازه ست کیف و کفش چرم مردانه ۹۶- ۲۰۱۷

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>