خانه » خبری و خواندنی » مسئولیتی تازه جهت دبیر جشنواره جهانی فجر ، جا‌به‌جایی مدیران سینمایی
 

 

مسئولیتی تازه جهت دبیر جشنواره جهانی فجر ، جا‌به‌جایی مدیران سینمایی

در این گزارش به مرور رویدادهایی که سینما در هفته گذشته از سر گذراند، می‌پردازیم.

مسئولیتی تازه جهت دبیر جشنواره جهانی فجر ، جا‌به‌جایی مدیران سینمایی

به گزارش خبرنگار حوزه سینما گروه فرهنگی گروه تحریریه سایت جوان؛ در مطلبی کوتاه مروری بر مهمترین رویدادهای سینمایی هفته گذشته خواهیم داشت:
اعضای هیئت داوران بخش مواد تبلیغی جشنواره کودک مشخص شدند

عبارات مهم : جشنواره بین المللی فیلم – جشنواره فیلم
حمیدرضا بیدقی، امیر عابدی، امیرحسین علم الهدی، شهرام مکری و میثم مولایی طی حکمی از سوی علیرضا رضاداد دبیر سی امین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان، به عنوان اعضای هیئت داوران بخش مواد تبلیغی این جشنواره گزینش شدند.

فیلم های سینمایی بخش بین الملل جشنواره مشخص شدند
اسامی ۱۲ فیلم سینمایی غیر ایرانی پذیرفته شده است در بخش مسابقه سینمای بین الملل سی امین جشنواره فیلم های کودکان و نوجوانان، اعلام شد.
۱۰۰۰ فیلم به دبیر منزل جشنواره شهر رسید
تاکنون و در فاصله یک هفته تا آخر مهلت عضویت در جشنواره، در بخش سینمای کشور عزیزمان ایران آثار سینماگرانی مانند مسعود کیمیایی، مازیار میری، پوران درخشنده، رضا درمیشیان، حمید نعمت اله، مسعود جعفری جوزانی، محمدحسین مهدویان، بیژن میرباقری، هاتف علیمردانی، افشین هاشمی، منوچهر هادی، مهدی صباغ زاده، محمدعلی طالبی، هادی محمدیان، محمدامین همدانی، محدرضا نجفی امامی و … ثبت شده است هست. همچنین در بین فیلمسازان اول نیز آثاری شاخصی به جشنواره رسیده هست.

مراسم معارفه معاونان شرکت سینمایی برگزار شد

رئیس شرکت سینمایی در این مراسم راجع به حکم داروغه زاده به عنوان معاون ارزشیابی گفت: در معاونت نظارت و ارزشیابی دکتر داروغه زاده را علیرغم اینکه وی انجام کار را به خاطر جنس آن به سختی پذیرفتند، گزینش کردیم. همه ما از جمله منوچهر شاهسواری باید به ایشان کمک کنیم و در این امر از توانایی ایشان استفاده کنیم؛ لیکن صیانت و حراست از صورت تصویری بخش فرهنگ، ایجاد تعادل، تنظیم بازار و مواظبت از جریان نیروی انسانی همه در این حوزه قرار دارد. همچنین تدوین و اتخاذ و نگارش سیاست ها در اینجا شکل می گیرد و در این حوزه حاکمیت انتظاراتی دارد که باید به آنها واقف باشیم. باید با تعاملات به فهم مشترکی برسیم.

رضا میرکریمی مشاور بین المللی شرکت سینمایی شد

محمدمهدی حیدریان با اشاره به ظرفیت های سینمای کشور عزیزمان ایران جهت اجرای برنامه های تازه سینمایی، از سید رضا میرکریمی خواسته است جهت صیانت، احیا و تعالی سینمای کشور عزیزمان ایران و زیاد کردن سهم در بازار خبر تصویری دنیا و تعامل واقع گرایانه با فرهنگ جهانی تلاش کند.
مدیران سینمایی تعویض شدند
رئیس شرکت امور سینمایی و سمعی و بصری در احکامی، «علیرضا تابش» مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی را با مأموریت های تازه ساختاری، مجدداً به عنوان «مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی» منصوب کرد. همچنین در حکم دیگری «حبیب ایل بیگی» نیز به عنوان «قائم مقام بنیاد سینمایی فارابی» منصوب شد.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: جشنواره بین المللی فیلم | جشنواره فیلم | مسعود کیمیایی | منوچهر هادی | بین الملل | سینمایی | جشنواره | نوجوانان | سینمای | ایرانی | جشنواره

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>