خانه » ورزشی » ثبات در کلوب پرسپولیس، عامل مهم قهرمانی سرحپوشان در لیگ برتر بود / شاهرخ بیانی
 

 

ثبات در کلوب پرسپولیس، عامل مهم قهرمانی سرحپوشان در لیگ برتر بود / شاهرخ بیانی

پیشکسوت فوتبال معتقد است که قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر، به ثبات در این کلوب بر می‌گردد.

ثبات در کلوب پرسپولیس، عامل مهم قهرمانی سرحپوشان در لیگ برتر بود / شاهرخ بیانی

شاهرخ بیانی پیشکسوت فوتبال کشورمان در گفتگو با خبرنگار فوتبال و فوتسالگروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان گفت: عوض کردن در کادر فنی استقلال درست نیست چون با این کار جوانگرایی در استقلال را از بین خواهیم برد.در سالی که گذشت استقلال فصل متفاوتی را پشت سر گذاشت و نسبت به سایر فصل ها، از نظر نتیجه گیری جذر و مد زیادی داشت، ولی برجسته ترین عنوان لیگ امسال جهت استقلال، جوانگرایی بود، هم در بدنه تیم و هم در کادرفنی، که به اعتقاد من مسئله حائز اهمیتی است.

وی ادامه داد: اگر می بینید که تیم پرسپولیس در یکی دو سال اخیر توانسته است خوب نتیجه بگیرد و در نهایت هم جام قهرمانی را بالای سر بردند؛ مهمترین علت این موفقیت را در ثبات مدیریت کلوب می دانم و نه لزوما، مربی خارجی.طاهری، سه سال است که مدیر پرسپولیس شده است و برانکو هم دومین سال مربیگری در این تیم را سپری کرد. در این مدت، پیشکسوتان و هواداران تحت هیچ شرایطی آن ها را به چالش نکشیده و فضای مناسبی را برایشان فراهم کرده اند؛ در حالی که، تیم استقلال در چهار فصل اخیر فتح فتح الله زاده، افشارزاده و افتخاری را به عنوان مدیر و قلعه نوئی، مظلومی و منصوریان را هم به عنوان سرمربی در اختیار داشته هست. متاسفانه ما استقلالی ها از این عدم ثبات درس نمی گیریم و حالا هم با یک باخت، به جان تیم افتاده ایم و می خواهیم همه چیز را از نو شروع کنیم.

بیانی هم چنین افزود: یکی از تجربه های مهم امسال؛ حضور مربیان تازه نفس در لیگ بود؛ آن ها ثابت کردن تا حدودی به علم روز مربیگری در دنیا آشنا هستند؛ اعتقاد دارم باید به آنها اعتماد کرد و وقت داد تا با شناختی که از علم مربیگری دارند به عنوان سرمربی در لیگ مشغول بکار شوند تا در آینده، ثمره این تفکر نو در فوتبال کشور لمس شود. مجتبی حسینی، منصوریان و گل محمدی از این دست مربیانی بودند که به آنها اعتماد شد و انصافا نتیجه های خوبی را هم گرفتند.

ثبات در کلوب پرسپولیس، عامل مهم قهرمانی سرحپوشان در لیگ برتر بود / شاهرخ بیانی

پیشکسوت فوتبال کشورمان در ادامه بیان کرد: به اعتقاد من، عوض کردن جهت استقلال خوب نیست؛ با این کار نیم فصل دیگر عقب می افتیم؛ بازیکنان تا با شرایط و مربی تازه تطبیق پیدا کنند؛ وقت می برد؛ بنابراین بهتر است تیم را به چالش نکشانیم و با همین گروه فعلی در کادر فنی کار خود را ادامه دهند.

وی در آخر عنوان کرد: طرفداران تیم پرسپولیس در همه شرایط، پشت این تیم هستند؛ حتی هنگامی که تیم محبوبشان بدترین شکست را مجبور می شود؛ از تیم انتقاد نمی کنند؛ ولی در مورد استقلال این عنوان کاملا برعکس هست؛ با یک شکست شیرازه تیم بهم می ریزد؛ در حال حاضر هم می گویند تیم بلاتکلیف است و نمی تواند بازیکن بگیرد. در حالی که بخشی از این بلاتکلیفی را خود هواداران ایجاد کردند. باید صبور باشیم و اجازه دهیم تیم کار خودش را ادامه دهد؛ حاشیه سازی نکنیم و واقف باشیم که تغییرات هیچ دردی از استقلال دوا نخواهد کرد.

انتهای پیام/

پیشکسوت فوتبال معتقد است که قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر، به ثبات در این کلوب بر می‌گردد.

واژه های کلیدی: پرسپولیس | هواداران | استقلال | منصوریان | فوتبال | پیشکسوت | استقلال | سرمربی

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>