خانه » ورزشی » یانكی‌ها هر لحظه پرقدرت ، ایران – آمریكا در شروع هفته سوم
 

 

یانكی‌ها هر لحظه پرقدرت ، ایران – آمریكا در شروع هفته سوم

تیم ملی والیبال امریكا نخستین حریف کشور عزیزمان ایران در هفته سوم لیگ جهانی ۲۰۱۷ خواهد بود.

یانكی‌ها هر لحظه پرقدرت ، ایران – آمریكا در شروع هفته سوم

به گزارش خبرنگار توپ و تور گروه ورزش گروه تحریریه سایت جوان، هفته سوم مسابقه های لیگ جهانی ۲۰۱۷ والیبال از فردا در چارچوب سطح یك این مسابقه ها شروع می شود. تیم ملی والیبال کشور عزیزمان ایران كه در هفته دوم این مسابقه های میزبان بود، هفته سوم را در كشور لهستان و در نبرد با تیم های آمریكا، روسیه و لهستان پشت سر خواهد گذاشت.
آمریكا نخستین تیمی است كه تیم ملی والیبال کشور عزیزمان ایران در لهستان باید با این تیم دیدار كند. تیمی كه هر لحظه از قدرت های والیبال در دنیا به شمار می رود و بدون شك جدالی سخت در انتظار تیم ملی والیبال کشور عزیزمان ایران خواهد بود.

عبارات مهم : تیم ملی والیبال – جام جهانی
اولین مسابقه شاگردان ایگور كولاكوویچ در هفته سوم، نبرد با تیم ملی آمریكا هست. آمریكایی ها كه در آخرین دوره مسابقه های جام جهانی كه در سال ۲۰۱۵ برگزار شده است بود، عنوان قهرمانی را كسب كردند و در حال حاضر در رده سوم رنكینگ جهانی بعد از تیم های برزیل و لهستان قرار دارند. شاگردان «جان اسپرو» در حال حاضر یكی از قدرت های والیبال دنیا هستند.

یانکی ها هرچند در المپیك به مدال برنز بسنده كردند و از رسیدن به فینال بازماندند ولی این تیم به علت سبك و سیاق خاصی كه دارد بی شك سرسخت ترین حریف کشور عزیزمان ایران در مرحله مقدمانی لیگ جهانی به شمار می رود. تیم ملی والیبال کشور عزیزمان ایران در لیگ جهانی ۲۰۱۶ برابر آمریكا به میدان رفت و با نتیجه سه بر یك تن به شكست داد. این تنها نبرد دو تیم کشور عزیزمان ایران و آمریكا در سال ۲۰۱۶ بود.
آمریكایی ها در هفته نخست لیگ جهانی ۲۰۱۷ نتوانستند حتی در یك مسابقه به پیروزی برسند و بدون حتی یك پیروزی راهی هفته دوم شدند. این تیم در هفته دوم به دو پیروزی شیرین برابر تیم ملی ایتالیا و تیم ملی روسیه دست پیدا كرد تا روند شكست هایش را قطع كند. آخرین حریف شاگردان اسپروا در هفته دوم تیم ملی فرانسه بود. تیمی كه امریكا را هم مانند هر ۵ حریف قبلی خود شكست داد.
آمریكا از ۶ بازی قبلی خود در دو هفته لیگ جهانی ۴ شكست را مجبور شده است است و تنها در ۲ بازی به پیروزی رسیده است و یك رده پایین تر از کشور عزیزمان ایران و در جایگاه نهم جدول مسابقه های قرار دارد.
تیم های حاضر در سطح یک لیگ جهانی در هفته سوم در گروه کشور عزیزمان ایران و شهر کاتوویتس لهستان از فردا (پنجشنبه ۲۵ خرداد ماه) مسابقه های خود را شروع می کنند که طبق برنامه در نخستین مسابقه این گروه تیم ملی کشورمان از ساعت ۱۹ و ۵۵ به وقت پایتخت کشور عزیزمان ایران برابر آمریكا قرار خواهد گرفت.
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: تیم ملی والیبال | جام جهانی | لیگ جهانی | پیروزی | مسابقه | لهستان | والیبال | روسیه | ایران | آخرین

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>