خانه » خبری و خواندنی » مدیر گروه‌‌های آموزش و تولید رادیو قرآن منصوب شدند ، انتصابات تازه در رادیو قرآن
 

 

مدیر گروه‌‌های آموزش و تولید رادیو قرآن منصوب شدند ، انتصابات تازه در رادیو قرآن

با حكم استاد احمد ابوالقاسمی مدیر شبكه رادیویی قرآن احمد فراهانی به سمت مدیریت گروه آموزش و حسن نورانی به مدیریت تولید و تأمین این شبكه رادیویی منصوب شدند.

مدیر گروه‌‌های آموزش و تولید رادیو قرآن منصوب شدند ، انتصابات تازه در رادیو قرآن

به گزارش حوزه رادیو تلویزیونگروه فرهنگی گروه تحریریه سایت جوان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن؛ استاد احمد ابوالقاسمی مدیر شبکه رادیویی قرآن احمد فراهانی را به مدیر گروه آموزش این شبكه رادیویی منصوب کرد.
در بخش هایی از این حكم بر ترویج و آموزش قرآن اعم از روخوانی، روانخوانی، تجوید، حفظ، مفاهیم و… در سطوح متفاوت از طریق تولید و پخش برنامه های آموزشی با بهره گیری از استادان و كارشناسان مجرب و متخصص در قالب های متنوع و جالب تأكید شده است است.

عبارات مهم : برنامه ریزی – نویسندگی

همچنین ضرورت انطباق برنامه ریزی ها جهت تولید برنامه ها با مطالبات مقام معظم رهبری به خاص تربیت ۱۰ میلیون حافظ قرآن كریم و اسناد بالادستی مانند منشور توسعه فرهنگ قرآن كریم در حوزه آموزش عمومی قرآن كریم و مصوبات و اسناد مربوط به كمیسیون آموزش عمومی كشور از دیگر موارد مطرح در این حكم انتصاب است.
از سوابق احمد فراهانی در حوزه های گوناگون می توان به كسب رتبه نخست كشور طی سال ۱۳۸۲ در مسابقه های روش تدریس و مهارت های آموزش قرآن كریم، فعالیت و همكاری در رادیو قرآن از سال ۱۳۷۳، مدیر گروه تلاوت رادیو قرآن از سال ۱۳۹۱ به مدت چهار سال، كارشناس ارشد الهیات با گرایش تاریخ و تمدن ملل اسلام و عضو هیات علمی مدعو در دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات اشاره كرد.
حسن نورانی نیز طی حکمی از طرف استاد احمد ابوالقاسمی مدیر شبکه رادیویی قرآن، به سمت مدیریت تولید و تأمین رادیو قرآن منصوب شد.
در بخش هایی از این حکم تأمین کلیه برنامه های مورد نیاز شبکه اعم از فواصل (همخوانی، ابتهالات و ادعه ها) صحبت و …، کمک به نهادینه شدن اتوماسیون تولید و پخش برنامه ها، همکاری جهت ساماندهی آرشیو برنامه های فاخر گروه های برنامه ساز، ساماندهی نویسندگی در جهت ارتقاء کیفی محتوا و زیاد کردن ضریب اطمینان در برنامه ها با اهتمام به نظارت بر امر نویسندگی در حوزه گویندگی، مجری و کارشناس مجری، آموزش و تربیت نیروی انسانی تحت امر تهیه کننده، گوینده، گزارشگر و هماهنگی در جهت توسعه کیفی تاکید شده است است.
سعید جیریایی نیز با حکم استاد احمد ابوالقاسمی مدیر شبکه رادیویی قرآن به سمت مسئول بخش پخش تلاوت رادیو قرآن با گرایش پشتیبانی پخش رادیو قرآن و رادیو تلاوت و کمک در فرایند نظارت منصوب شد.
ساماندهی و کنترل شیفت پخش رادیو تلاوت، تعامل سازنده با گروه محافل و تولید و تأمین در فرایند تنظیم بسته های ۶ ساعته خاص پخش از رادیو تلاوت، نظارت بر پخش بسته های تأمینی جهت پخش از رادیو تلاوت، کمک در فرایند نظارت در رادیو قرآن از جمله تأکیداتی است که در این حکم آمده است.
در آخر مدیر شبکه رادیویی قرآن از تلاش های ارزنده مدیران قبل تقدیر و جهت مدیران منصوب شده است از درگاه خداوند متعال دوام توفیقات خدمت به ثقلین را خواستار شد.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: برنامه ریزی | نویسندگی | برنامه | آموزشی | رادیو | آموزش | رادیو قرآن | انتصابات

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>