خانه » خبری و خواندنی » «تئاتر شهر» هم از گیت امنیتی عبور می‌کند
 

 

«تئاتر شهر» هم از گیت امنیتی عبور می‌کند

با وقوع عملیات تروریستی در پایتخت، امنیت مداران هر گونه تدابیری را جهت برقراری آرامش اندیشیده‌اند.

«تئاتر شهر» هم از گیت امنیتی عبور می‌کند

به گزارش خبرنگار حوزه تئاترگروه فرهنگی گروه تحریریه سایت جوان؛ چهارشنبه هفته گذشته، اتفاق ناگهانی در پایتخت، رخ داد و گروهک تروریستی داعش، حرم مطهر امام خمینی«ره» و ساختمان مجلس را مورد حمله قرار داد و باعث ورود صدماتی چند در این حمله و سیاه پوشی مردم کشور عزیزمان ایران شد. عملیات کوری که با تصویر العمل به موقع و دقیق یاران گمنام امام وقت «عج» منهدم شد و امکان به آخر رسیدن آرزوی داعش را همچنان در خیال باقی گذاشت.
با وجود اینکه منطقه ما، در این اتفاقات ناامن شده است است ولی نیروهای امنیتی دست به تدابیری امنیتی و منطقی زده اند تا آرامش و سکوت را در شهر به وجود آورده و از رخ دادن اتفاقات تلخ جلوگیری کنند به طوری که جان و مال مردم در این ایام، مخصوصا ایام شب های قدر که با برگزاری آئین های تعزیه و تئاترهای خیابانی در محوطه هایی مثل؛ تئاتر شهر همراه هست، در امنیت کامل باشد.

عبارات مهم : جشنواره فیلم – ناراحتی

البته یک یا دو سالی هم است که در جشنواره فیلم فجر، جلو درب های کاخ اصحاب رسانه «برج میلاد»، کمپ امنیتی وجود دارد تا مبادا اتفاقات تلخ و وحشتناکی رخ بدهد، یعنی دولت در هر زمان، حتی وقت آسودگی و آرامش کشور، به فکر امنیت جانی و مالی مردم بوده هست. ولی با وجود اینگونه اتفاقات، امنیت مداران هر گونه تدابیری را جهت اوضاع بهتر آماده می کنند.
شاید باور این مسئله که در درب مهم تئاتر شهر هم گیت تأمین امنیت وجود دارد، کمی سخت و البته ناراحت کننده باشد ولی آخر این سختی ها و ناراحتی ها، حال خوب هست. بعد از آن اتفاق سنگین و تلخ، در سالن مهم تئاتر شهر، مامورانی هستند که قبل از ورود مردم، اهالی فرهنگ و هنر، آن ها را بازرسی کنند تا از بروز حتی کوچک ترین اتفاق هم جلوگیری شود که این بازرسی ها نه تنها مردم را ناراحت و وقت آن ها را نگرفته بود، بلکه در کم ترین وقت با بیشترین دقت انجام شده است بود و باعث خوشحالی مردم هم شده است بود به چه دلیل که؛ اهالی فرهنگ و هنر در امنیت کامل به سر می برند و آسودگی در تمام شهر تظاهر می کند و تنها چیزی که می ماند این است که؛ «موشی به خیال شکار گربه می کرد».
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: جشنواره فیلم | ناراحتی | جلوگیری | فرهنگ | تئاتر | امنیت | تئاتر | تئاتر شهر

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>