خانه » ورزشی » جهت دریافت رضایت نامه با تیم برزیلی مذاکره کرده ام/ شکست برابر العین تعطیلاتم را تلخ کرد ، رابسون
 

 

جهت دریافت رضایت نامه با تیم برزیلی مذاکره کرده ام/ شکست برابر العین تعطیلاتم را تلخ کرد ، رابسون

مدافع برزیلی تیم فوتبال استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: جهت دریافت رضایت نامه ام از باهیا و حضور در استقلال با مسئولان کلوب برزیلی مذاکره کرده ام.

جهت دریافت رضایت نامه با تیم برزیلی مذاکره کرده ام/ شکست برابر العین تعطیلاتم را تلخ کرد ، رابسون

رابسون جانواریو در گفت و گو با خبرنگار فوتبال و فوتسالگروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان راجع به آخرین اوضاع تمدید قرارداد خود با تیم استقلال بیان کرد: در روزهای اخیر مذاکراتی را با مسئولان کلوب باهیا انجام داده ام و امیدوارم با فراهم شدن شرایط و دریافت رضایت نامه از این تیم برزیلی، بتوانم فصل آینده هم در استقلال بازی کنم. روزهای خوبی در فوتبال کشور عزیزمان ایران داشته ام و قصد دارم همچنان دراین کشور بمانم.

عبارات مهم : استقلال – منصوریان
وی درمورد حواشی که نسبت به عوض کردن سرمربی تیم استقلال به گوش می رسد، اظهار داشت: منصوریان مربی بزرگی است و کارنامه خوبی هم در استقلال داشته هست. امیدوارم وی فصل آینده هم در این تیم بماند و شک نکنید می تواند با استقلال به موفقیت برسد. بعید می دانم منصوریان از تیم ما جدا شود.

رابسون راجع به شکست سنگین استقلال برابر العین امارات گفت: با وجود اینکه به هیچ وجه فکر نمی کردیم برابر العین مغلوب شویم ولی برابر این حریف به بدترین شکل شکست خوردیم. روی نقاط ضعف و قوت العین شناخت خوبی داشتیم ولی برنامه هایمان در این بازی به هم ریخت.

مدافع برزیلی استقلال در آخر خاطرنشان کرد: شکست برابر العین باعث شده است در حال حاضر تعطیلات خوبی در برزیل نداشته باشم و این وقت چندان به من خوش نگذرد.

انتهای خبر/

واژه های کلیدی: استقلال | منصوریان | فوتبال | دریافت | برنامه | امارات | قرارداد | العین

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>