خانه » خبری و خواندنی » اخبار گوناگون » پایان رابطه زناشویی ملانیا و دونالد ترامپ نزدیک است
 

 

پایان رابطه زناشویی ملانیا و دونالد ترامپ نزدیک است

روزنامه ایندیپندنت نوشت نخستین سفر خارجی دونالد ترامپ در مقام مدیر جمهور آمریکا، پرده از زوایای پنهان روابط زناشویی وی با ملانیا برداشت.

پایان رابطه زناشویی ملانیا و دونالد ترامپ نزدیک است

روزنامه ایندیپندنت نوشت نخستین سفر خارجی دونالد ترامپ در مقام مدیر جمهور آمریکا، پرده از زوایای پنهان روابط زناشویی وی با ملانیا برداشت.

جرقه آخر رابطه زناشویی ملانیا و دونالد ترامپ زده شد

ایندیپندنت نوشت: ملانیا در سفر همسرش به خاورمیانه و سپس اروپا، دونالد ترامپ را همراهی می‌کرد؛ ولی نخستین بار بود که به عنوان بانوی اول کاخ سفید تا این اندازه مورد توجه خبرنگاران و رسانه‌ها قرار می‌گرفت. علی رغم دونالد ترامپ که در این سفر شخصیتی پویا، اجتماعی و قاطع از خود نشان داد، ملانیا اغلب اوقات ساکت و محتاط به نظر می‌رسید.

عبارات مهم : دونالد ترامپ – واشنگتن پست
زمانیکه دونالد ترامپ وارد کاخ سفید شد، ملانیا ترجیح داد در نیویورک باقی مانده و همراه با همسر مدیر جمهورش به واشنگتن نقل مکان نکند. اقامت وی در پنت‌هاوس برج ترامپ موجب شده است بود کمتر در انظار عمومی ظاهر شود؛ ولی سفر به عربستان، فلسطین اشغالی، بلژیک و ایتالیا، او را بیش از هر وقت دیگری مورد توجه قرار داد. ملانیا در این سفرها اغلب کمی عقب‌تر از دونالد ترامپ حرکت می‌کرد. در زیاد اوقات ساکت بود و زمانیکه همسرش با مقامات عالی‌رتبه خوش و بش می‌کرد، به تماشا می‌ایستاد.

ملانیا اوقات کمی را جهت گفتگو و ملاقات با گروهی از زنان و کودکان سپری کرد. عنوان امتناع ملانیا از گرفتن دست دونالد نیز به سوژه داغ رسانه‌ها در این سفر ۹ روزه تبدیل شده است بود که تا حد زیادی رابطه زناشویی این دو را زیر پرسش برد.

پیش از این سفر نیز شایعاتی راجع به این زوج نامتعارف به گوش می‌رسید و هر بار دوستان ترامپ به مطبوعات تاکید می‌کردند ملانیا و دونالد ترامپ زوج خوشبختی هستند. “پائولو زامپولی”، تاجر مشهور منهتن، راجع به آنها گفته بود: حاضرم دستم را در آتش قرار دهم و بگویم آنها زوج فوق‌العاده و بی‌نهایت خوش حالی هستند.

“کارن لفراک”، یکی از دوستان قدیمی ترامپ، نیز به واشنگتن پست گفته بود ملانیا از نقش جدیدی که در کاخ سفید بر عهده گرفته بسیار راضی و خشنود بوده، روابط این دو نیز فوق‌العاده صمیمی و خوب است.

با این حال، تظاهر کردن ملانیا و دونالد ترامپ به خوشبختی و داشتن روابطی صمیمانه، موجب نشده است تردیدها راجع به زندگی زناشویی این دو کاملا برطرف شود. بسیاری معتقدند زندگی شخصی مدیر جمهور آمریکا با مشکلاتی همراه است و در سفر ۹ روزه اخیر، جرقه بر هم خوردن این رابطه زده شد.

پایان رابطه زناشویی ملانیا و دونالد ترامپ نزدیک است

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: yjc.ir

واژه های کلیدی: دونالد ترامپ | واشنگتن پست | برج ترامپ | زناشویی | آمریکا | واشنگتن | خوشبختی | همراه | زندگی | همراهی | ملانیا

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>