خانه » خبری و خواندنی » تصمیم جدی مدیر جمهور جهت اجرای حقوق شهروندی ، تقدیر از علی دارابی در چهارمین جشنواره ستارگان روابط عمومی
 

 

تصمیم جدی مدیر جمهور جهت اجرای حقوق شهروندی ، تقدیر از علی دارابی در چهارمین جشنواره ستارگان روابط عمومی

چهارمین جشنواره ستارگان روابط عمومی کشور عزیزمان ایران با حضور دکتر نوبخت معاون مدیر جمهور و مدیر شرکت برنامه و بودجه و سخنگوی قوه مجریه برگزار شد.

تصمیم جدی مدیر جمهور جهت اجرای حقوق شهروندی ، تقدیر از علی دارابی در چهارمین جشنواره ستارگان روابط عمومی

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی گروه تحریریه سایت جوان؛چهارمین جشنواره ستارگان روابط عمومی با حضور علی دارابی معاون امور استان های صدا و سیما، محمد باقر نوبخت سخنگوی دولت، هوشمند سفیدی رییس انجمن روابط عمومی ایران، دکتر سعیدی رییس فراکسیون روابط عمومی و اساتید و پیشکسوتان حوزه روابط عمومی روز چهارشنبه ۳ خرداد برگزار شد.
در ابتدا مراسم هوشمند سفیدی رییس جشنواره ستارگان روابط عمومی گفت: امسال ما شصت و ششمین سال روابط عمومی تجربه می کنیم، این حرفه در این مدت سختى ها و آسانى ها های بسیاری را تجربه کرده است.

عبارات مهم : حقوق شهروندی – رییس جمهور

وی ادامه داد: آنچه به ما انگیزه می دهد امید به آینده ای که با تدبیر و تلاش ، نقاط قوت را تقویت و کاستی ها را جبران کنیم.
وی عنوان کرد: با توجه به ابلاغ منشور حقوق شهروندی به وسیله دولت و لزوم تامین آن به خاص حق دسترسی افراد به اطلاعات، حق انتقاد مردم، حق پاسخ خواهی، حق کرامت انسانی و حقوق آگاهی از امور، انتظار می رود دولت نسبت به اصلاح و تقویت نظام ارتباطی و اطلاع رسانی خود اقدام کند و افراد متخصص کار آمد و دلسوز را در راس روابط عمومی بکار گیرد. حقوق شهروندی باید حق برقراری ارتباط و وجود نهاد روابط عمومی جهت این انجام را به رسمیت بشناسد و تعامل را به عنوان یکی از مظاهر حقوق شهروندی مد نظر قرار بگیرد.
در ادامه دکتر سعیدی رییس فراکسیون روابط عمومی و رسانه مجلس گفت: روابط عمومی به عنوان یک عنصر مهم در موفقيت شرکت ها تاثیر گذار هست. هر چند که مسائل مهم در این رشته وجود دارد. مجلس شورای اسلامی بعد از مدت کوتاه فراکسیون روابط عمومی به دنبال برطرف دغدغه های روابط عمومی هستیم.
وی ادامه داد: بزرگترین مسئله این حوزه جایگاه فراموش شده است روابط عمومی است تمام تلاش ما این است که حوزه روابط عمومی که قلب تپنده شرکت ها است را به خوبی نشان دهیم.
در بخش اول برگزیدگان جشنواره ستارگان روابط عمومی از دکترعلی دارابی به عنوان« ستاره ماندگار» روابط عمومی تقدیر شد.
در ادامه مراسم نوبخت معاون رییس جمهور گفت: در این جمع جهت یکی از ابزارهای مهم مردم سالاری حضور دارید. قطعا این جمع به احترام ضرورتی شکل گرفته است که رییس جمهور اسلامی کشور عزیزمان ایران به روابط عمومی دارد.
وی ادامه داد: این پدیده روابط عمومی یک مبانی نظری قابل دفاعی است و بدون توجه به آن مبانی و بدون اعتنا به ابعاد نظری روابط عمومي، شاید به نظر برسد در حد اطلاع رسانی بنگاهی یا دستگاهی است.
وی عنوان کرد: ما بر این باور هستیم که مردم حاکمان مهم جامعه هستند و باید به صورت براق در جریان امور قرار بگیرند. از طرفی شفافیت بدون در نظر گرفتن روابط عمومی معنی ندارد. بنابراین در یک جامعه توسعه یافته روابط عمومی نه به معنی اطلاع رسانی بلکه به معنای مهم معانی مهم آن فعاليت داشته باشد.
نوبخت خاطر نشان کرد: در دولت ۱۲ به غایت روابط عمومی منزلت رفیع تری پیدا خواهد کرد. رییس جمهور مصمم است حقوق شهروندی را اجرا کند و جهت اجرا نیاز داریم که مردم دقیق در جریان امور قرار بگیرند. امروز جهت دنیا ثابت شده است است که مردم گزینش می کنند امروزه کشورهای دنیا که هر لحظه با تردید به مسئله مردم سالاری در کشور ما نگاه می کردند دیدند که مردم در داخل و خارج صف های گسترده رای می دهند.
خبر در حال تکمیل است…

واژه های کلیدی: حقوق شهروندی | رییس جمهور | روابط عمومی | جشنواره | اطلاعات | ستارگان | اطلاعات | تجلیل از روابط عمومی برتر

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>