خانه » خبری و خواندنی » بازیگران در مراسم چهلم از عارف لرستانی گفتند
 

 

بازیگران در مراسم چهلم از عارف لرستانی گفتند

مراسم چهلم عارف لرستانی، هنرمند فقید سینما، تئاتر و تلویزیون با حضور صورت های معروف و علاقه مندان برگزار شد.

بازیگران در مراسم چهلم از عارف لرستانی گفتند

به گزارش خبرنگارحوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی گروه تحریریه سایت جوان؛ مراسم چهلم عارف لرستانی، هنرمند فقید سینما، تئاتر و تلویزیون امروز دوشنبه مورخ ۱ خرداد سال ۹۶ در فرهنگسرای ارسباران با حضور صورت های معروف و علاقه مندان برگزار شد.

عبارات مهم : سپند امیر سلیمانی – ازدواج نرگس محمدی
سعید امیرسلیمانی، علی لک پوریان، رضا شریف، محمدرضا طالب زاده، جواد رضویان، علی صالحی، سیاوش مفیدی، بهزاد خداویسی، اکرم محمدی، منوچهر هادی، سمانه پاکدل، نرگس محمدی، فرهاد بشارتی، روشنک عجمیان، پرستو صالحی، حسین سلیمانی، نفیسه روشن، سپند امیرسلیمانی، الهام پاوه نژاد، الیکا عبدالرزاقی، بهمن هاشمی، آناهیتا همتی، علی دهکردی، شهاب عباسی، شبنم فرشادجو و مجید صالحی از جمله بازیگران میهمانی هستند که در این یادمان حضور بعمل آوردند.

در ابتدای شروع مراسم، آیاتی چند از قرآن کریم خوانده شد و بعد از آن، همگی جهت خواندن سرود ملی به پا خواستند.

محسن سلیمانی مدیر فرهنگسرای ارسبان، با ابراز ناراحتی از وقوع چنین اتفاقی، از الهام ناصری (همسر مرحوم عارف لرستانی) بابت برپایی این مراسم تقدیر کرد و نامه ای را که از طرف خواهر عارف و خانواده اش نوشته شده است بود، را خواند.
سپس، ویدئویی راجع به لحظات خوب عارف و مسافرت هایش با علی اوجی عالی ترین دوستش و تشییع پیکرش در کرمانشاه، پخش شد.

همچنین سپند امیر سلیمانی بر صحنه رفت و نامه ای را که علی اوجی جهت او فرستاده بود را خواند و گفت: من بعنوان رفیق صمیمی عارف یک ماه از او بی خبر بودم. عارف به شدت کشورش را دوست داشت و بر آن غیرت داشت و من به همسرش می گفتم، عارف شهید می شود چراکه؛ بر کشور و نژادش غیرت داشت. من تنها باری که چشم های جواد رضویان را اشک بار دیدم زمانی بود که عارف درگذشت و این جایگاه انسان را نشان می دهد.

وی ادامه داد: این جنگ و تبلیغی هم که جهت تصاحب عارف اتفاق می افتد را نمی فهمم و اجازه بدهند که کمی از عارف جهت ما باشد.عارف به من می گفت اگر من الان کشتی را شروع کنم تا چندماه دیگر وارد مسابقه های ملی کشتی می شوم.
امیرسلیمانی عنوان کرد: عارف در این چندسال اخیر هر لحظه می گفت حال خوبش را مدیون همسر و زندگی اش است و من امروز از الهام بابت حال خوبش در این ۵ سال اخیر ممنونم.
جواد رضویان در این مراسم عنوان کرد: در این سال هایی که باهم بودیم و رفاقت کردیم، جز خوبی چیزی از عارف ندیدیم. عارف خیلی صداقت داشت و قرار نبود حرف هایی که بینمان زده می شد را هر لحظه نگه می داشت. عارف با معرفت، عاشق و همه چی تمام بود و خدا هم گل ها رو سریع می چیند و می برد.
وی ادامه داد: من تلاش می کنم تصاویری را که از تشییع عارف بیرون می آید، جهت ما و بقیه هم خوشایند نیست و مردم ما بازیگران را کمتر در این حال دیده اند و من توقعی که از خودمان دارم این است که زیاد حواسمان به خودمان باشد. من احساس م کنم عارف بعد از رفتنش به ما درس داد که اگر حواستون به یکدیگر نباشد، ناگهانی می رویم.
الهام ناصری همسر عارف لرستاتی ضمن تقدیر از حاضران مراسم اظهار داشت: شرایط بدی را برایم بوجود آورده اند که نبود عارف در حاشیه رفته هست. من از تمام دوستان عارف که به اینجا آمده اند سپاسگذارم و با ارزش ترین میراثی که عارف جهت من به جا گذاشت، جمع بزرگی از دوستانش است که از هنگامی عارف رفته یک روز هم مرا تنها نگذاشته اند و امیدوارم خداوند به من این وقت را بدهد تا جهت آنها جبران کنم.
ناصری بیان کرد: من ازدواج نرگس محمدی و علی اوجی را تبریک می گویم هرچند که عارف دوست داشت، خودش اینجا باشد و این روز را ببیند.
سپس، علی لک پوریان خاطرنشان کرد: من بسیار حرف آماده کرده بودم ولی واقعیت این است که هم آن را یادم رفته هست. عارف عزیزم غیرت یعنی تو، مردانگی یعنی تو و سپس هم دلنوشته ای از خود جهت عارف خواند.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: سپند امیر سلیمانی | ازدواج نرگس محمدی | الهام پاوه نژاد | علی لک پوریان | حسین سلیمانی | پرستو صالحی | جواد رضویان | نرگس محمدی | مجید صالحی | تشییع پیکر | اکرم محمدی

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>