خانه » ورزشی » نانسی و لوریان سقوط کردند ، پیروزی قهرمان و افزایش مارسی به لیگ اروپا
 

 

نانسی و لوریان سقوط کردند ، پیروزی قهرمان و افزایش مارسی به لیگ اروپا

هفته سی و هشتم و نهایی لوشامپیونه با برگزاری ۱۰ دیدار همزمان و قطعی شدن سقوط لوریان و نانسی و حضور المپیک مارسی در فصل آینده لیگ اروپا به اتمام رسید.

نانسی و لوریان سقوط کردند ، پیروزی قهرمان و افزایش مارسی به لیگ اروپا

به گزارش خبرنگار دنیای ورزش گروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان،هفته سی و هشتم و نهایی لیگ دسته اول فرانسه (لوشامپیونه) با برگزاری ۱۰ دیدار همزمان و قطعی شدن سقوط لوریان و نانسی و حضور المپیک مارسی در فصل آینده لیگ اروپا به اتمام رسید.

عبارات مهم : قهرمانان – پیروزی
در بااهمیت ترین بازی ، المپیک مارسی با تنها گل گومی در دقیقه ۷۴، یک بر صفر باستیا را شکست داد تا ۶۲ امتیازی شده است و با تثبیت جایگاه پنجمی به فصل آینده لیگ اروپا راه یابد.

موناکو که قهرمانی خود را قطعی کرده بود، ۳ بر ۲ در زمین رن به پیروزی رسید.فابینیو در دقیقه ۴۲، ژمرسون در دقیقه ۴۸ و ژرژ در دقیقه ۷۸ جهت موناکو و دیاخابی در دقایق ۶۹ و ۹۰ جهت رن گل زدند.

پاری سن ژرمن در آخرین دقایق بازی خانگی با کان برتری یک بر صفر را با تساوی یک بریک عوض کرد تا حریف از سقوط نجات یابد و لوریان به دسته پایین تر برود.رابیو در دقیقه ۱۳ جهت پاری سن ژرمن و رودلین در دقیقه ۹۰ جهت کان گل زدند. ضمن اینکه رودلین در دقیقه ۷۵ یک پنالتی را جهت کان از دست داد.

در سایر بازی ها، آنژه ۲ بر صفر مون پولیه را شکست داد، گنگان یک بر صفر از سد متز گذشت، لیل ۳ بر صفر نانت را برد، لوریان و بوردو به تساوی یک بریک رسیدند، لیون و نیس به تساوی ۳ بر ۳ رضایت دادند، نانسی ۳ بریک از سد سن اتین گذشت و بازی تولوز و دیژون بدون گل خاتمه یافت.

در آخر فصل ۲۰۱۷-۲۰۱۶ لوشامپیونه، موناکو ۹۵ امتیازی قهرمان شد و همراه پاری سن ژرمن و نیس به فصل آینده لیگ قهرمانان اروپا راه یافت. لیون و المپیک مارسی به لیگ اروپا راه یافتند و در انتهای جدول لوریان، نانسی و باستیا سقوط کردند.

انتهای خبر/

واژه های کلیدی: قهرمانان | پیروزی | قهرمان | المپیک | نانسی | مارسی | بوردو | اروپا

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>