خانه » خبری و خواندنی » اخبار اقتصادی و سیاسی » بیانیه حجت‌الاسلام رئیسی راجع به انتخابات
 

 

بیانیه حجت‌الاسلام رئیسی راجع به انتخابات

سیدابراهیم رئیسی منشتر شدن بیانیه‌ای، نظرات خود را راجع به انتخابات ریاست‌جمهوری اعلام کرد.

بیانیه حجت‌الاسلام رئیسی راجع به انتخابات

بیانیه حجت الاسلام رئیسی راجع به انتخابات

عبارات مهم : انتخابات ریاست جمهوری – نامزدهای انتخاباتی

سیدابراهیم رئیسی منشتر شدن بیانیه ای، نظرات خود را راجع به انتخابات ریاست جمهوری اعلام کرد.

به گزارش ایسنا، متن کامل بیانیه حجت الاسلام والمسلمین سیدابراهیم رئیسی، نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به شرح ذیل است:

بیانیه حجت‌الاسلام رئیسی راجع به انتخابات

«ملت عزیز و بزرگوار ایران!

خداوند متعال را سپاسگزارم که حضور باشکوه شما مردم فهیم در انتخابات ریاست جمهوری، عظمت نظام مقدس جمهوری اسلامی را بیش از پیش نمایان ساخت و چشم جهانیان را خیره کرد.

سیدابراهیم رئیسی منشتر شدن بیانیه‌ای، نظرات خود را راجع به انتخابات ریاست‌جمهوری اعلام کرد.

نقش بی بدیل رهبر معظم انقلاب در شکل گیری این حماسه با عظمت بر کسی پوشیده نیست. امنیت و استقلال و پیشرفت کشور، همواره مرهون هدایت های داهیانه ایشان بوده و اینجانب به عنوان سرباز این نظام و خادم ملت شریف ایران، وظیفه خود می دانم از مراجع عظام تقلید و علماء اعلام، طلاب و دانشجویان، کارگران و کشاورزان، بازاریان و خانواده معزز شهدا و ایثارگران و تمامی گروه ها و تشکل ها و همه زنان و مردان سلحشور کشور عزیزمان ایران اسلامی تقدیر نمایم.

همچنین از مردم عزیزی که با محبت خویش به اینجانب اعتماد نموده و در سفرهای متفاوت به استان های کشور، جلوه های ماندگار و فراموش نشدنی از عزم انقلابی و انسجام اجتماعی خلق نمودند، صمیمانه تقدیر نمایم. بی تردید پیروز اول این انتخابات ملت شریف کشور عزیزمان ایران می باشند که حماسه ای بزرگ خلق نمودند.

دستاورد مهم این انتخابات، سیاست ورزی اخلاق مدار، وظیفه محوری و طرح گفتمان «توجه به محرومان» و «مبارزه با فساد و تبعیض» بود که فراتر از جناح بندی های مرسوم سیاسی، به مطالبه عمومی مردم تبدیل شد و به تدریج مورد اذعان و تعهد دیگر نامزدهای انتخاباتی نیز قرار گرفت.

بیانیه حجت‌الاسلام رئیسی راجع به انتخابات

رأی قریب به ۱۶ میلیون ایرانیِ خواهان تغییر، سرمایه ای مهم و اعتبار عظیم است که به هیچ وجه نمی توان آن را در عرصه سیاسی و تصمیم گیری کلان کشور نادیده گرفت. اینجانب با اتکاء به همین اعتبار مردمی، همه ظرفیت ها را جهت پیگیری مطالبات مردم در مبارزه با فساد و تبعیض و تحکیم ارزش های انقلاب اسلامی به کار خواهم بست و هر اراده و تلاشی در دولت آینده با این جهت گیری را مورد حمایت قرار خواهم داد و همواره زبان گویای محرومان خواهم بود.

اگرچه حضور بانشاط و حداکثری مردم پای صندوق های رأی کام هر ایرانی را شیرین کرد. لکن بعضی بداخلاقی های انتخاباتی و تخلفات آشکار در قبل و حین برگزاری انتخابات از لحظاتِ تلخ این انتخابات بود که آن را از مسیر قانون پیگیری خواهم نمود، ولی هم اکنون همگان باید عزم خود را جزم کنیم تا با ساختن ایرانی آباد بر استقلال وآزادی و کرامت جهت این ملت پافشاری نماییم.

سیدابراهیم رئیسی منشتر شدن بیانیه‌ای، نظرات خود را راجع به انتخابات ریاست‌جمهوری اعلام کرد.

به روح مطهر امام راحل و شهدای عالیقدر انقلاب اسلامی درود می فرستم و جهت ملت قهرمان کشور عزیزمان ایران آینده ای سرشار از موفقیت و بهروزی آرزو می کنم. همچنین جهت تمام دولت مردان و مدیر جمهور منتخب آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم اجرای عدالت اجتماعی و برطرف دغدغه های اقتصادی مردم و معیشتی محرومان در اولویت برنامه های دولت دوازدهم قرار گیرد.»

واژه های کلیدی: انتخابات ریاست جمهوری | نامزدهای انتخاباتی | استقلال | انتخابات | ایرانی | انقلاب | انقلابی | سیاسی | حماسه | ایران | بیانیه

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>