خانه » نرم افزار » v12.5.2 Build 4638234 Linux – نرم افزار ماشین مجازی و استفاده از چند سیستم عامل
 

 

v12.5.2 Build 4638234 Linux – نرم افزار ماشین مجازی و استفاده از چند سیستم عامل

توسعه دهندگان نرم افزار | در ماشین | افزارهای | نرم افزار | استفاده | دسکتاپ | برنامه |

v12.5.2 Build 4638234 Linux - نرم افزار ماشین مجازی و استفاده از چند سیستم عامل

دانلود VMware Workstation Pro v12.5.6 Build 5528349 x64 + v12.5.3 Build 5115892 Lite + v12.5.2 Build 4638234 Linux – نرم افزار ماشین مجازی و استفاده از چند سیستم عامل به طور همزمان

  • بازدید: ۱۵۰,۰۳۷
  • دسته: نرم افزار » کاربردی » سیستمی

شاید بارها جهت شما پیش آمده باشد که بخواهید در کامپیوتر خود برنامه یا تنظیمات جدیدی را بدون این که از عوارض مخرب آن خبر داشته باشید امتحان کنید ولی به خاطر اهمیت داده های خود حاضر به انجام این کار نشده اید. یا برنامه ای که تحت شبکه نوشته اید بدون این که بر روی چندین کامپیوتر فیزیکی و واقعی راه اندازی کنید امتحان کنید یا حتی بخواهید ببینید برنامه ای که نوشته اید در سیستم عامل های متفاوت چگونه واکنش‌ها می کند ولی وقت و یا هزینه ی آزمون کردن آن را بر روی پیکربندی های متفاوت ندارید.
دسکتاپ های مجازی (Virtual Desktops) به کاربر این امکان را می دهند که در آن واحد، چندین سیستم ۳۲ بیتی متفاوت را بر روی یک کامپیوتر واقعی واحد اجرا کند. یکی از مطرح ترین نرم افزار های مجازی سازی دسکتاپ VMWare Workstation Pro هست. با ایستگاه كاری VMware آشنا شوید:

ایستگاه كاری VMware چیست؟

عبارات مهم : توسعه دهندگان نرم افزار – در ماشین
VMware نرم افزار قدرتمند ماشین مجازی، طراحی شده است جهت توسعه دهندگان نرم افزارها و مدیران سیستم و كسانی است كه می خواهند در ساختار نرم افزاری ارزش تغییرات اساسی بدهند، نرم افزار آزمون كنند، نمایش دهند، توسعه دهند و راه اندازی کنند.
این نرم افزار با قدمت بیش از ۱۵ سال و برنده شدن بیش از ۵۰ جایزه بزرگ محصولات نرم افزاری، توسعه دهندگان نرم افزار را قادر می كند، پیچیده ترین برنامه های تحت شبكه را كه در ویندوزهای مایكروسافت، Linux یا Net ware اجرا می شوند روی تنها یك رایانه desktop، اجرا كنند.
خصیصه های خاص ای نظیر: شبكه بندی مجازی (Virtural Networking) انجام تراكنش ها به صورت زنده و Real time به اشتراك گذاری پوشه ها و drag and drop پشتیبانی از ( PXE محیط اجرای از پیش بوت شده) از VMware یك وسیله مهم جهت توسعه دهندگان IT و مدیران سیستم ها ساخته است.

ایستگاه كاری VMware چگونه مورد استفاده قرار می گیرد؟
این نرم افزار با میلیون ها كاربر در سراسر دنیا، كارایی را در تولید نرم افزارها اصلاح می بخشد، هزینه ها را كاهش می دهد و انعطاف پذیری را اوج می برد و راه امن تری را جهت جواب گرفتن از برنامه ها پیش پای ما می گذارد.
نصب VMware روی رایانه رومیزی تان نخستین گام جهت انتقال ساختار IT موجود به یك ساختار مجازی هست. با ایستگاه كاری VMware غیر از راحت كردن عملیات توسعه و آزمون نرم افزار و سرعت بخشیدن به توسعه برنامه های كاربردی، سازگاری برنامه های كاربردی و اجرای عملی مهاجرت از یك سیستم عامل به سیستم عامل دیگر را تضمین می كند و امكان امتحان این كه آیا این نقل و انتقال و تعویض سیستم عامل، زیانی جهت شبكه یا سایر نرم افزارهای كاربردی در حال اجرا دارد یا خیر را به شما می دهد.
نگرانی های کاربران از پشتیبانی سخت افزار های نو هر لحظه یکی از مسئله های اساسی بر سر راه دسکتاپ های مجازی بوده، طوری که بعضی از کاربران حاضرند یک کامپیوتر واقعی را راه اندازی و استفاده کنند ولی VMWare با آپدیت های پیاپی و بزرگ متناسب با وقت معرفی سخت افزار و سیستم عامل های نو، توانسته سابقه ی خوبی از خود در پشتیبانی همه جانبه از نیاز های کاربران به جا بگذارد. نسخه ی دوازدهم این نرم افزار با پشتیبانی کامل از ویندوز ۱۰، و نسل چهارم، پنجم و ششم CPU های خانواده Core i شرکت Intel و حتی سنسور هایی که در تبلت ها و لپتاپ های حرفه ای مثل ژیروسکوپ، شتاب سنج و نورسنج می تواند تمامی نیاز های کاربران را در دسکتاپ های مجازی بر طرف کند.

ایستگاه كاری VMware چگونه كار می كند؟
این ایستگاه كاری با فعال سازی چند سیستم عامل و برنامه های كاربردی مربوط به آنها به طور همزمان روی یك ماشین فیزیكی منفرد، عمل می كند.
سیستم عامل ها به همراه نرم افزار های كاربردیشان در ماشین مجازی همگی روی یك قطعه از سخت افزار نشسته اند. لایه مجازی سازی VMware، منابع سخت افزار فیزیكی را به منابع ماشین مجازی می نگارد به طوری كه انگار هر ماشین مجازی، پردازنده، حافظه و دیسك و ابزارهای O/I خاص خود را دارد و همگی مطابق استاندارد رایانه های X86 هستند.

پس از راه اندازی VMWare می توانید شبکه های پیچیده مجازی ایجاد کنید و تمامی آزمون های خود در این زمینه را به آسانی و با کم ترین تاخیر اجرا کنید. همچنین با استفاده از vCloud می توانید این ماشین های مجازی را در ابر راه اندازی کرده و از هر سیستم دیگری به آنها دسترسی داشته باشید. این کار باعث می شود که علاوه بر دسترسی اوج تر، لود کمتری را تجبره کنید و بتوانید چندین کار را کنار هم و مستقل از یک ماشین انجام دهید.

یکی دیگر شاخصه های خوب این نرم افزار، محدود کردن به تمام معنای یک دستگاه مجازی هست. شما می توانید امکانانتی مانند دراگ اند دراپ، دسترسی به پورت های USB ، کپی پیست و … را جهت هر ماشین مجازی غیر فعال کنید. همچنین می توانید جهت هر ماشین تاریخ انقضا مشخص کنید تا در پروژه های کوتاه مدت و یا سیستم هایی که آلوده کرده اید وقت کمتری را صرف از بین بردن و راه اندازی دوباره آنها کنید.

قابلیت های کلیدی نرم افزارVMware Workstation Pro:
– توانایی اجرای برنامه ها ی سویچ تنها با drag and drop
– پشتیبانی کامل و هماهنگ از PXE
– مديريت چند رده ای موقعيت ها
– پيكربندی نرم افزار به صورت های شبكه مجازی، تصاوير زنده
– راه اندازی دسکتاپ های مجازی در ابر
– اجرای یکپارچه ویندوز, لینوکس,Netware, Solaris X86 به صورت شبکه مجازی
– پشتیبانی از سخت افزار های مرسوم لپتاپ ها مانند نورسنج و تاچ پد
– توانایی نمایش چندین مونیتور
– پشتیبانی از MP3 Players و USB Devices
– قابليت نمايش سيستم عامل قبل از اجرای آن
– محیط پیشرانه مستحکم و قدرتمند با بافت بیسیک
– پشتیبانی از ویندوز ۱۰
– درایور تازه گرافیکی WDDM 2.0 جهت ویندوز ۱۰
– OpenGL و Shader Model 3.0 جهت ویندوزو توزیع های لینوکس
– تخصیص داده شده است دادن تا ۶۴ گیگابایت RAM جهت هر دسکتاپ
– تخصیص داده شده است دادن تا ۸ ترابایت هارد جهت هر دسکتاپ
– تخصیص داده شده است دادن تا ۱۶ هسته ی مجازی CPU جهت هر دسکتاپ
– پشتیبانی از رزولوشن های اوج
– پشتیبانی از VMware vSphere 4 به عنوان guest OS
– پیکربندی سیستم های مجازی جهت استفاده ار CPU های چند هسته ای
– پرینت در سیستم مجازی بدون نیاز به راه اندازی درایور پرینتر با استفاده از ThinPrint
– امنیت ماشین های مجازی با ۱۲۸bit- encryption
– و…

VMware Workstation Pro transforms the way technical professionals develop, test, demonstrate and deploy software by running multiple x86-based operating systems simultaneously on the same PC. Built on 15 years of virtualization excellence and winner of more than 50 industry awards, VMware Workstation Pro takes desktop virtualization to the next level by giving users an unmatched operating system support, rich user experience and incredible performance.

v12.5.2 Build 4638234 Linux – نرم افزار ماشین مجازی و استفاده از چند سیستم عامل

More info (open/close)

سیستم مورد نیاز

Workstation 12 Pro requires a 64 bit host operating system
Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows Server 2012, Windows Server 2008

واژه های کلیدی: توسعه دهندگان نرم افزار | در ماشین | افزارهای | نرم افزار | استفاده | دسکتاپ | برنامه | اندازی | افزاری | ماشین | سیستم

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>