خانه » خبری و خواندنی » آهنگی که با گوشی دادن به آن خودکشی خواهید کرد
 

 

آهنگی که با گوشی دادن به آن خودکشی خواهید کرد

با گوشی دادن به این آهنگ‌ها تحولاتی را در احساس انسان ایجاد می‌شود که باعث خودکشی خواهد شد.

آهنگی که با گوشی دادن به آن خودکشی خواهید کرد

به گزارش خبرنگارحوزه موسیقی گروه فرهنگی گروه تحریریه سایت جوان؛ بعضی افراد به فراخور حالی که در روز و وقت مشخص دارند موسیقی خاصی گوش می دهند ولی این عنوان عجیب نیست که انسان آواز، موسیقی و یا آهنگی غم انگیزی را بشنود و احساس غم و اندوه عمیقی را احساس کند و در دریایی از افسردگی فرو برود تا جایی که اشک هایش سرازیر شوند. این اتفاق تا حدودی نشان دهنده تاثیر موسیقی بر ذهن است ولی در کنار موسیقی هایی که گاهی افراد را شاد و گاهی غمگین میکند، موزیک هایی هم وجود دارد که با شنیدن آن احساس خودکشی در فرد ایجاد می شود.
این نوع موسیقی ها در دنیا کم نیستند و ترانه سراهایی هستند که با ساخت این نوع موزیک ها به شهرت رسیدند و بنا به ادعای بعضی منجر به خودکشی افراد زیادی در سراسر دنیا شدند.

عبارات مهم : کشورهای دیگر – افسردگی
سبک این موزیک ها به گونه ای است که هرکس در دنیا قصد خودکشی داشته قبل از آن به این موزیک ها گوش کرده هست. البته این موزیک در نوجوانان خارجی تاثیر زیادی داشته است تاجایی که بعضی از آنها اعضای بدنشان را بریدن و کارهای عجیب دیگری انجام دادند و هنوز هم هستند کسانی که بر اثر گوش دادن به موزیک ها در مرکز های روانی خوابیدن هستند.

اما به غیر از کشورهای ژاپن و مجارستان، کشورهایی انگلیس وآمریکا هم در ساخت چنین موسیقی هایی پیشتاز هستند البته به نوعی تفکر غربی و گرایش مردم غرب به چنین موزیک هایی باعث شده است کشورهای دیگر دنیا به شخصی اروپایی ها از این نوع آثار بسازند.
درباره این موسیقی نامتعارف و پر سر و صدا نظرات متفاوتی ارائه شده است هست، گروهی خودکشی ها را مربوط به شرایط می دانند و گروهی آن را به خود موسیقی نسبت می دهند، بعضی از منتقدان این آثار هم در این باره می گویند: مسأله این نیست که موسیقی غمگین است بلکه نوعی نا امیدی مرعوب کننده در آن وجود دارد، فکر میکنم هیچ خیری در گوش دادن به این موسیقی نیست.

برخی از کارشناسان معتقدند که شنیدن بیش از حد این نوع موزیک ها روحیه را خسته و غمگین می کند و احساساتی چون ترحم، خواهش، نیایش، هم دردی و التماس را برمی انگیزد در حالی که استمرار احساس غم و ناراحتی در زندگی روزانه چندان جهت روحیه خوب نیست.
همچنین ممکن است هر کسی با گوش دادن به یک موسیقی غم انگیز، اشک از چشمانش سرازیر شود و با شنیدن بعضی اشعار٬ تجربیات گذشته مانند احساس شکست و ناکامی در عشق، ضربه های عاطفی مانند خیانت، فقدان و از دست دادن محبوب خود برایش تداعی شود.

از لحاظ روانشناسی روح انسان بااهمیت ترین جنبه وجودی انسان است و موسیقی هر دو اثر مثبت و منفی را بر روحیه می گذارد. در واقع موسیقی فراتر از بعد تکنیکی و کاربرد هنری، زبانی است جهت روح که عواطف و احساسات ما را تحت تاثیر قرار می دهد.
افسردگی و میل به انتقام جویی از مهمترین عوامل تاثیر موسیقی غمناک و بی محتواست و به طور کلی تکرار این اوضاع و افراط در گوش دادن به این سبک موزیک ها، اثرات مخربی بر فرد می گذارد به طوری که منجر به ایجاد افسردگی، میل به انتقام جویی، انزوا طلبی و خودکشی می شود.
به این دلایل است که جوانان و خانواده باید احساس خطر کنند و تا جایی که می توانند از گوش دادن به موزیک های غمگین بپرهیزند.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: کشورهای دیگر | افسردگی | احساسات | موسیقی | خودکشی | افسردگی | احساسات | موزیک | احساس | انتقام

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>