خانه » ورزشی » خطر محرومیت ما را ترساندن نمی کند/ نسبت به پرونده پروپچیچ به دادگاه cas شکایت می کنیم ، عبدالهی
 

 

خطر محرومیت ما را ترساندن نمی کند/ نسبت به پرونده پروپچیچ به دادگاه cas شکایت می کنیم ، عبدالهی

سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: در نظر داریم دوباره نسبت به پرونده پروپچیچ به دادگاه cas شکایت و باید بگویم خطری ما را ترساندن نمی کند.

خطر محرومیت ما را ترساندن نمی کند/ نسبت به پرونده پروپچیچ به دادگاه cas شکایت می کنیم ، عبدالهی

نصراله عبدالهیدر گفتگو با خبرنگار فوتبال و فوتسالگروه ورزشی گروه تحریریه سایت جواندرباره اینکه گفته می شود استقلال به علت پرونده پروپچیچ در آستانه محرومیت واقع شده است است اظهار داشت: راجع به پرونده این بازیکن حداقل تا ۲۱ روز دیگر وقت داریم تا این پول را پرداخت و یا نسبت به رای صادر شده است به دادگاه cas شکایت کنیم. به این ترتیب محرومیتی در انتظار ما نیست و مشکلی پیش نخواهد آمد و خطری ما را ترساندن نمی کند.
وی راجع به آخرین شرایط استقلال پیش از مصاف با العین امارات گفت: خوشبختانه تیم شرایط خوبی دارد و بازیکنان به خوبی تمرین می کنند و روحیه بازیکنان در حد بالایی قرار دارد. به جز امید ابراهیمی، سایر مصدومان به تیم برگشته اند و احتمالا مشکلی جهت بازی با العین ندارند هرچند که تشخیص اینکه به میدان بروند یا نه، به عهده کادرفنی و منصوریان است.

عبارات مهم : نقل و انتقالات – هواداران

عبدالهی راجع به نقل و انتقالات استقلال بیان کرد: اسامی مطرح شده است در بعضی سایت ها صحت ندارد و فقط چند بازیکن را کادرفنی ما جهت جذب تحت نظر دارد که تا به این لحظه با آنها صحبتی نشده و قرار است بعد از تمدید بازیکنان فعلی و گذشتن از بازی با العین وارد پروسه نقل و انتقالات شویم.
سرپرست استقلال در آخر خاط نشان کرد: من از هواداران عزیز می خواهم حضور گسترده ای در ورزشگاه داشته باشند و با پر کردن ورزشگاه آزادی به ما کمک کنند. به هرحال العین تیم قدرتمندی است و ما باید از میزبانی خود استفاده کنیم. از هواداران می خواهم به هیچ وجه نارنجک و لیزر به ورزشگاه نیاورند چون در صورت رخ دادن این اتفاق، براحتی محروم می شویم.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: نقل و انتقالات | هواداران | ورزشگاه | استقلال | بازیکنان | دادگاه | بازیکن | العین | پرونده

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>