خانه » خبری و خواندنی » نامه توکلی به ملت ایران
 

 

نامه توکلی به ملت ایران

همواره کوشیده ام بر پایه وظیفه سترگ نمایندگی مردم، دادخواه نظام و مردم باشم و جهت دفاع از حقوق ملت و مصالح کشور از هیچ کوششی فرونگذارم.

نامه توکلی به ملت ایران

نامه توکلی به ملت ایران

همواره کوشیده ام بر پایه وظیفه سترگ نمایندگی مردم، دادخواه نظام و مردم باشم و جهت دفاع از حقوق ملت و مصالح کشور از هیچ کوششی فرونگذارم.

بخش سیاست تبیان

احمد توکلی در نامه ای که خطاب به مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران در کانال تلگرامی اش انتشار کرده، آورده است: به تشخیص و خواست شما سه دوره به عنوان نماینده تان در مجلس شورای اسلامی انجام وظیفه کردم. سپاسگزارم که مرا معتمد خود دانستید و جهت خدمتگزاری برگزیدید. در این دوازده سال، به فضل الهی آنچه در مسیر منافع ملی و خواست شما موکلان گران قدرم تشخیص دادم کوتاهی نکرده ام. همواره کوشیده ام بر پایه وظیفه سترگ نمایندگی مردم، دادخواه نظام و مردم باشم و جهت دفاع از حقوق ملت و مصالح کشور از هیچ کوششی فرونگذارم. از آزادی های فردی و جمعی مصرّح در قانون اساسی، حمایت و پاسداری کرده ام و نسبت به محدود ساختن این آزادی ها نه تنها بی تفاوت نبوده ام؛ بلکه در چارچوب وظایف نمایندگی حساسیت فعال داشته ام. مکرر در مکرر نسبت به فساد شرکت یافته هشدار داده و با مصادیق خبیث و بزرگ آن برخورد کرده ام. ویرانگری های پیوند قدرت و ثروت را گوشزد کرده ام و راجع به افراد و اشخاص ضد ملی ( چه در لباس اصولگرایی و چه در لباس اصلاح طلبی) سکوت نکرده و موضع گرفته ام. جهت برطرف تنگناهای اقتصادی مردم و اصلاح شیوه های پولی و مالی و هزینه ای کشور نامه ها نوشته ام، راه حل ها تقدیم کرده ام و هشدارها داده ام. و …

برای برطرف تنگناهای اقتصادی مردم و اصلاح شیوه های پولی و مالی و هزینه ای کشور نامه ها نوشته ام، راه حل ها تقدیم کرده ام و هشدارها داده ام. و …

در ادامه این نامه چنین نوشته شده است است: اکنون که اکثریت شما رأی دهندگان و موکلان گرامی و بزرگوارم جهت ایفای وظایف نمایندگی خود به اشخاص جدیدی رأی داده اید و این خادم را از بار سنگین وکالت رهایی بخشیده اید، باادب و احترام و خلوص باطن، سپاسگزارتان هستم و برایتان عالی ترین ها و بازهم عالی ترین ها را آرزو می کنم و از سر تکریم قانون و اعتقاد قلبی به مردم سالاری دینی صمیمانه به منتخبان محترم شادباش میگویم. و خود و تمام منتخبان محترم را به اخلاق، گفتگو، تفاهم و وحدت دعوت میکنم. از خدا می خواهم که به آن ها توفیق خدمت خالصانه به شما مردم اصیل و نجیب را عنایت فرماید. همچنین از صدها هزار رأی دهنده گران قدری که بازهم بر استمرار خدمت این برادر کوچک میل به داشتند و با مهر و محبت خویش به بنده رأی دادند از ژرفای دل تقدیر می کنم و درود خاضعانه خویش را به قلب های مهربانشان تقدیم می نمایم. عهد من با خدا و مردم و کشور عزیزم جهت دفاع از اسلام عزت بخش، حقوق اساسی حاکمیت و ملت، مبارزه با فساد سیاسی و سربلندی کشور عزیزمان ایران و ایرانیان، ناگسستنی هست؛ چه در لباس خدمت نمایندگی مجلس و چه در مقام شهروندی مسئول و ناظر.


منبع : خبرآنلاین

نامه توکلی به ملت ایران

واژه های کلیدی: قانون اساسی | احمد توکلی | اصلاح طلب | ایرانیان | ایرانی | اقتصادی | قانون | ایران

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>