خانه » خبری و خواندنی » تلاش جهت تحکیم بنیان خانواده ، ادامه فیلمبرداری «در جستجوی آرامش» تا آخر مرداد
 

 

تلاش جهت تحکیم بنیان خانواده ، ادامه فیلمبرداری «در جستجوی آرامش» تا آخر مرداد

ساخت سریال «در جستجوی آرامش» از دوم آذر سال ۹۵ کلید خورد و بدون وقفه ادامه دارد.

تلاش جهت تحکیم بنیان خانواده ، ادامه فیلمبرداری «در جستجوی آرامش» تا آخر مرداد

علی آشتیانی پور تهیه کننده در مورد روند تولید سریال «در جستجوی آرامش» در گفتگو با خبرنگار حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی گروه تحریریه سایت جوان؛ گفت: در حال حاضر به صورت همزمان تدوین کار را شروع کردیم.
وی ادامه داد: آینده نگری می کنم دو یا سه ماه دیگر تولید و فیلمبرداری این مجموعه به آخر برسد.

عبارات مهم : فیلمبرداری – تهیه کننده
تهیه کننده «بیداری رویاها» تصریح کرد: سریال «در جستجوی آرامش» با محوریت اجتماعی است و زیاد حمایت خانواده ها را در تحکیم روابط به تصویر می کشد. این سریال روایتگر آن است که محصلی در مباحث علمی تلاش می کند و در مسیرش مشکلاتی به وجود می آید. او دارای خانواده ای منسجم و فهیم است که در حل مسائل کمکش می کنند.

تهیه کننده «من عاشق سپیده صبحم» بیان کرد: زمانی که از بهزاد عبدی آهنگساز خوبمان دعوت کردم، فیلمنامه را خواند و با دیدن فضای دوستانه عوامل، به شدت به این مجموعه علاقه مند شد. همسویی لحظه به لحظه ای را با او داشتیم و هدف ما از گزینش موسیقی «در جستجوی آرامش» این است که اثری در خور فیلم ساخته شود. به نظرم همه عوامل بسیار زحمت می کشند و از آنها تقدیر می کنم.
این تهیه کننده با اشاره به هدف ساخت «در جستجوی آرامش» اظهار داشت: کشورهای غربی مدت هاست که جگ نرمی را علیه کشورمان شروع کردند. ما خانواده ایرانی را در معرض خطر و در اوضاع دلواپس کننده ای می بینیم. قصد ما این است که با آسیب شناسی مهم این مقوله مردم را آگاه کنیم.
آشتیانی پور در آخر خاطرنشان کرد: به نظر من، اینکه جامعه ای سالم، قابل قبول و پویا داشته باشیم؛ مستلزم این است که به پرورش، فضاهای علمی و آموزشی توجه کنیم. هر فردی در هر عرصه ای به سهم خود با هدف تحکیم بنیان خانواده ها باید قدم بردارد.
گفتنی هست؛ سریال «در جستجوی آرامش» جهت پخش از شبکه پنج در حال فیلمبرداری هست.
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: فیلمبرداری | تهیه کننده | خانواده | ایرانی | سریال | مجموعه | سریال در جستجوی آرامش | سعید سلطانی

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>