خانه » ورزشی » مسی و ماسکرانو ترکیب تیم را گزینش نمی کردند / تاتا مارتینو
 

 

مسی و ماسکرانو ترکیب تیم را گزینش نمی کردند / تاتا مارتینو

در حالیکه بعضی از خبرگزاری ها اعلام کرده بودند مسی و ماسکرانو ترکیب تیم تحت هدایت مارتینو را گزینش می کردند این مربی به این شایعات خندید و آن ها را بی اساس دانست.

مسی و ماسکرانو ترکیب تیم را گزینش نمی کردند / تاتا مارتینو

وبسایت رسمی برنامه نود – در حالیکه بعضی از خبرگزاری ها اعلام کرده بودند مسی و ماسکرانو ترکیب تیم تحت هدایت مارتینو را گزینش می کردند این مربی به این شایعات خندید و آن ها را بی اساس دانست.

به گزار وبسایت نود، شایعات متعددی اطراف تاتا مارتینو در وقت مربیگری در تیم ملی آرژانتین وجود داشت و بعضی از این شایعات اعلام می کردند که مارتینو تحت تاثیر بعضی از بازیکنان ترکیب خود را عوض کردن می دهد، با این وجود این مربی که در حال حاضر در لیگ آمریکا به کار مشغول است در مصاحبه با SuperDeportivo با رد این شایعات اعلام کرد:

مردم دوست دارند اینچنین صحبت ها را بشنوند، در بعضی مواقع روزنامه نگاران آنچه که مردم دوست دارند را شایعه می کنند. من هم چنین شایعاتی را شنیده ام و باید به این شایعات تصویر العمل نشان بدهم. مردم دوست دارند چنین شایعاتی را باور کنند ولی این اخبار به طور کلی ساخته اذهان افراد هست. هنگامی فردی که مقبول عموم نیست مربیگری تیمی را می پذیرد، بعضی از افراد ضعیف اجازه می دهند چنین شایعاتی انتشار شود، چیز بیشتری در این خصوص ندارم که بگویم.

مسی و ماسکرانو ترکیب تیم را گزینش نمی کردند / تاتا مارتینو

سرمربی آرژانتینی  که در حال حاضر در لیگ آمریکا مشغول است به همراه بارسلونا می توانست به مقام قهرمانی لالیگا برسد ولی مغلوب اتلتی شد، همچنین این مربی تیم ملی آرژانتین را دو بار به فینال کوپا آمریکا رساند و هر دوس ال مغلوب شیلی شد:

اگر از نظر آماری نگاه کنیم هم در بارسلونا و هم در تیم ملی بسیار نزدیک به کسب عنوان قهرمانی بوده ایم، با بارسا می توانستیم لالیگا و کوپا دل ری را کسب کنیم و در تیم ملی نیز دو بار تا فینال پیش رفتیم. فکر می کنم عملکرد خوبی داشته ایم ولی شکست در ۴ فینال بسیار نا امید کننده هست. ولی از نظر اهداف اگر به مسئله بنگریم احساس می کنم عملکرد خوبی در بارسلونا و تیم ملی داشته ام.

۱۸۹۹

واژه های کلیدی: مقام قهرمانی | بارسلونا | آرژانتین | آرژانتین | آمریکا | لالیگا | شایعات | خارجی

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>