خانه » دنیای مد » سرهمی نوزادی دخترانه سری جدید۲۰۱۷
 

 

سرهمی نوزادی دخترانه سری جدید۲۰۱۷

کودکان | پارچه | سلامت | راحتی | مدل سرهمی نوزاد

سرهمی نوزادی دخترانه سری جدید۲۰۱۷

سرهمی نوزادی دخترانه سری تازه ۲۰۱۷

جدیدترینمدل سرهمی نوزادی ۲۰۱۷

سرهمی نوزادی دخترانه سری جدید۲۰۱۷

خرید لباس جهت کوچولوها اگرچه سرگرمیه مفرحی است ولی مهم است نکات زیادی را مدنظر قرار دهید و در هنگام گزینش لباس کودکان علاوه بر قشنگی به سلامت، ایمنی و راحتی آن هم توجه کنید.

اگر قصد خرید لباس کودک را دارید، بهتر است هنگام خرید نکات ایمنی و بهداشتی را هم در نظر داشته باشید و پیش از خرید به این ۱۵ توصیه توجه کنید.

کودکان | پارچه | سلامت | راحتی | مدل سرهمی نوزاد

۱) کودکان در حال رشد هستند. اندازه های ارزش به سرعت عوض کردن می کند و لباس های ارزش جهت ارزش کوچک می شود بنابراین مورد نیاز نیست جهت لباس کودک زیاد هزینه کنید.

راحتی و سلامت کودک را در اولویت قرار دهید و لباس های راحت و گشاد که پوشیدن و درآوردن آنها ساده هست، گزینش کنید. دقت کنید لباس در قسمت های یقه، سرآستین و مچ پاها نرم و راحت باشد و کش های سرآستین و پاچه شلوار تنگ نباشد.

سرهمی نوزادی دخترانه سری جدید۲۰۱۷

لباس هایی با سگک های قابل تنظیم که امکان بزرگ تر و کوچک تر شدن دارند را می توان مدت بیشتری استفاده کرد. جهت این منظور می توانید شلوارها و سارافون های پیشبندی با سگک های قابل تنظیم را گزینش کنید.

۲) کودکان لباس های ارزش را سریع کثیف می کنند. غذا را روی لباس ارزش می ریزند و لکه های شکلات و بستنی روی لباس ارزش دیده می شود. همچنین زیاد ساعات روز مشغول بازی هستند و لباس هایشان را خاکی و کثیف می کنند. هنگام خرید این توصیه را در نظر داشته باشید و لباس هایی بخرید که شستشوی آنها راحت باشد و امکان شستشو در ماشین لباس شویی را داشته باشد.

کودکان | پارچه | سلامت | راحتی | مدل سرهمی نوزاد

۳) هنگام خرید لباس کودک به جنس پارچه لباس توجه کنید و هنگامی جهت خرید به فروشگاه می روید برچسب لباس را از نظر جنس کنترل کنید. لباس های تهیه شده است از مواد مصنوعی جهت کودکان مناسب نیستند.

سرهمی نوزادی دخترانه سری جدید۲۰۱۷

لباس هایی که پارچه هایی از جنس الیاف طبیعی دارند را گزینش کنید. بهتر است لباس کودک از جنس کتان یا درصد بالای کتان باشد. توصیه می شود لباس های زیر و لباس هایی که مستقیم با پوست کودک تماس دارند را از جنس نخی گزینش کنید. جهت لباس های رویی پارچه های حوله ای، مخمل و جین مقاوم و بادوام هستند.

۴) اگر کودک در سنی است که پوشک استفاده می کند، لباس هایی را گزینش کنید که در قسمت وسط پاها دکمه دار هستند و امکان دسترسی راحت تر به پوشک در آنها وجود دارد.

۵) اگر کودک در سنی است که چهار دست و پا راه می رود، لباس هایی گزینش کنید که پاها را پوشانده و قسمت زانو را محافظت کند.

۶) اگر کودک در سنی است که تازه یاد گرفته است لباس هایش را خودش بپوشد، لباس هایی که پوشیدن و درآوردن آن برایش راحت است را گزینش کنید. این عنوان موجب تقویت اعتماد به نفس کودک می شود. به جای شلوارهای زیپ دار و سگک دار، شلوارهای کمرکش را گزینش کنید.

به جای لباس های دکمه دار، لباس های چسبی و زیپ دار را گزینش کنید. بستن و باز کردن بست های چسبی جهت کودک راحت هست. اگر روی زیپ لباس یک حلقه بزرگ وجود داشته باشد، کودک راحت تر می تواند زیپ لباس را باز و بسته کند.

۷) لباس های راحت جهت کودکان مناسب ترین گزینش هستند. لباس های سگک دار و لباس هایی که روی آنها تور، رمان و مهره های رنگی وجود دارد جهت کودکان مناسب نیستند چون ممکن است دست کودک در آنها گیر کند یا از لباس جدا شوند و کودک آنها را ببلعد.

۸) دکمه ها و بست های لباس را کنترل کنید. لباس هایی که بست های محکم داشته باشد را گزینش کنید چون ممکن است در طول روز مجبور شوید چند بار دکمه های لباس کودک را باز و بسته کنید. لباس هایی که دکمه هایشان راحت باز نمی شود و امکان شکستن و افتادن دکمه هایشان وجود دارد را گزینش نکنید.

۹) تحرک فرزند ها زیاد هست. بعد بهتر است لباس هایی جهت آنها گزینش کنید که گشاد و راحت باشد و امکان حرکت و تحرک در آنها وجود داشته باشد. فرزند های کوچک تر معمولا در لباس های سرهمی احساس راحتی می کنند.

۱۰) سر کودکان نسبت به بدن ارزش بزرگ هست. اگر می خواهید لباس هایی را گزینش کنید که راحت بپوشند، لباس های جلو باز که در قسمت جلو زیپ یا دکمه دارند گزینش مناسبی هستند. در صورتی که می خواهید لباس جلو بسته بخرید انواعی که در قسمت شانه دکمه های فشاری دارند را گزینش کنید.

۱۱) روند رشد کودکان با هم متفاوت هست. جهت خرید لباس کودک به اطلاعات برچسب روی لباس اکتفا نکنید و هر لحظه اندازه دقیق کودک تان را همراه داشته باشید.

۱۲) رنگ های شاد را جهت کودک تان گزینش کنید. رنگ های تند مهم جهت کودکان دختر و پسر مناسب هست.

۱۳) اگر می خواهید جهت کودک کلاه بخرید، کلاه های لبه دار را گزینش کنید تا علاوه بر محافظت از سر کودک پوست صورت او را در برابر پرتوهای خورشید محافظت کند.

۱۴) به سلیقه کودک هم توجه کنید. گاهی وقت ها یک رنگ خاص یا وجود یک شخصیت کارتونی روی لباس جهت کودک مهم هست. می توانید لباس را گزینش کنید و گزینش رنگ یا طرح را به عهده کودک بگذارید.

۱۵) توصیه آخر اینکه جهت حفظ سلامت پوست کودک لباس ها را بعد از خرید و قبل از پوشیدن بشویید و در جایی که هوا جریان دارد و ترجیحا زیر نور خورشید خشک کنید.

سرهمی نوزادی

عبارات مهم : کودکان – پارچه

واژه های کلیدی: کودکان | پارچه | سلامت | راحتی | مدل سرهمی نوزاد

سرهمی نوزادی دخترانه سری جدید۲۰۱۷

سرهمی نوزادی دخترانه سری جدید۲۰۱۷

سرهمی نوزادی دخترانه سری جدید۲۰۱۷

سرهمی نوزادی دخترانه سری جدید۲۰۱۷

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>