خانه » خبری و خواندنی » اخبار اقتصادی و سیاسی » ناطق نوری از ریاست بازرسی دفتر رهبری استعفا کرد
 

 

ناطق نوری از ریاست بازرسی دفتر رهبری استعفا کرد

یک مرجع آگاه خبر استعفای حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر ناطق نوری را از ریاست بازرسی دفتر رهبر معظم انقلاب تایید کرد و گفت که هنوز راجع به پذیرش این درخواست نظری داده نشده است. 

ناطق نوری از ریاست بازرسی دفتر رهبری استعفا کرد

ناطق نوری از ریاست بازرسی دفتر رهبری استعفا کرد

عبارات مهم : مقام معظم رهبری – انقلابی

یک مرجع آگاه خبر استعفای حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر ناطق نوری را از ریاست بازرسی دفتر رهبر معظم انقلاب تایید کرد و گفت که هنوز راجع به پذیرش این درخواست نظری داده نشده هست.

یک مرجع آگاه روز پنجشنبه در گفت وگو با ایرنا ، خبرسازی بعضی کانال های خبری حامی یک کاندیدای خاص درمورد عزل حجت الاسلام علی اکبر ناطق نوری از ریاست دفتر بازرسی دفتر مقام معظم رهبری را کذب خواند.

ناطق نوری از ریاست بازرسی دفتر رهبری استعفا کرد

وی گفت: آقای ناطق نوری چندی پیش با توجه به احساس وظیفه ای که جهت دفاع از جناب آقای روحانی و دولت تدبیر و امید می کردند، تصمیم گرفتند به نفع ایشان به صحبت و اظهارنظر بپردازند و با توجه به اینکه ایشان به جد معتقدند مجموعه نهاد رهبری که در نزد مردم جایگاه والایی دارد نباید ابزار دست هیچ یک از جریانات سیاسی شود و سوءاستفاده سیاسی و جناحی از این نهاد و سایر نهادهای انقلابی نادرست است و انتصاب خود به دفتر مقام معظم رهبری را در تلاقی با این نظر می دانست، استعفای خود را مدتی پیش به معظم له تقدیم کردند.

واژه های کلیدی: مقام معظم رهبری | انقلابی | سیاسی | ابزار | مجموعه | استعفا | اخبار سیاسی و اجتماعی

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>