خانه » خبری و خواندنی » استقرار واحدهای سیار شبكه‌های رادیویی جهت پوشش انتخابات ۹۶
 

 

استقرار واحدهای سیار شبكه‌های رادیویی جهت پوشش انتخابات ۹۶

در روز برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و دِه شبكه‌های متفاوت رادیویی این رخداد بزرگ سیاسی كشور را پوشش می‌دهند.

استقرار واحدهای سیار شبكه‌های رادیویی جهت پوشش انتخابات 96

به گزارش حوزه رادیو تلویزیونگروه فرهنگی گروه تحریریه سایت جوان به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، شبكه های رادیویی همزمان با برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، با تولید و پخش ۸ هزار و ۴۲۰ دقیقه برنامه، این رخداد بزرگ سیاسی كشور را پوشش می دهند.

عبارات مهم : انتخابات شوراهای اسلامی – انتخابات ریاست جمهوری
بر این اساس رادیو کشور عزیزمان ایران با برنامه «روز انتخاب» ساعت ۸:۳۰، رادیو فرهنگ با برنامه «امروز آینده است» در دو بخش و در ساعات ۸:۳۰ و ۱۶:۰۰، رادیو پایتخت کشور عزیزمان ایران با برنامه «خیابان مردم» ساعت ۸:۰۰، رادیو قرآن با برنامه «حماسه» ساعت ۸:۳۵، رادیو جوان با برنامه «برای وطن» ساعت ۷:۰۰، رادیو ورزش با برنامه «میدان انتخاب» ساعت ۸:۰۰ و «صدای ورزش صدای انتخاب» ساعت ۱۶:۰۰، رادیو سلامت با برنامه باز جهت وطنم ساعت ۸:۰۰، رادیو اقتصاد با برنامه شكوه حضور در دو بخش و در ساعات ۸:۰۰ و ۱۵:۰۰، رادیو گفت و گو با برنامه «ایران سربلند» ساعت ۸:۰۰، رادیو معارف با برنامه «شكوه همدلی» ساعت ۷:۳۰ و رادیو خبر در شیفت های شش گانه پخش از ساعت ۶:۰۰ صبح به پوشش خبری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و دِه كه در تاریخ جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه برگزار می شود، می پردازند.

معاونت صدای رسانه ملی اعلام كرد، روز جمعه ۲۹ اردیبهشت، با استقرار واحد چندین سیار رادیویی تلاش می كنیم تا همگام با مردم به انعكاس حضور گسترده آن ها در پای صندوق های رأی بپردازیم و این حماسه بزرگ را ثبت كنیم.

بر این اساس رادیو کشور عزیزمان ایران با استقرار واحد سیار در وزارت كشور، شواری نگهبان و در مسجد حضرت رسول (ص) واقع در نازی آباد، رادیو پایتخت کشور عزیزمان ایران با استقرار واحد سیار در وزارت كشور، شورای نگهبان، میدان تجریش و دانشگاه تهران، رادیو جوان با استقرار واحد سیار در وزارت كشور و رادیو قرآن با استقرار واحد سیار در مسجد ابوذر واقع در محله فلاح تلاش می كنند تا در ثبت این حماسه بزرگ و پوشش رخداد عظیم پیش رو با مردم کشور عزیزمان ایران اسلامی همراه باشند.

جدول محل استقرار شبكه های رادیو بدهید ترتیب است:

نام شبكه

محل استقرار

۱

استقرار واحدهای سیار شبكه‌های رادیویی جهت پوشش انتخابات ۹۶

شبكه ايران

وزارت كشور، شواري نگهبان و مسجد حضرت رسول (ص) (واقع در نازي آباد)

۲

شبكه تهران

در روز برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و دِه شبكه‌های متفاوت رادیویی این رخداد بزرگ سیاسی كشور را پوشش می‌دهند.

وزارت كشور، شوراي نگهبان، ميدان تجريش و دانشگاه تهران

۳

شبكه قرآن

مسجد ابوذر (واقع در محله فلاح)

۴

شبكه جوان

استقرار واحدهای سیار شبكه‌های رادیویی جهت پوشش انتخابات ۹۶

وزارت كشور

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: انتخابات شوراهای اسلامی | انتخابات ریاست جمهوری | رسانه ملی | دانشگاه | اردیبهشت | نگهبان | برنامه | رادیو | حماسه | تهران | ایران

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>