خانه » ورزشی » هاشمی پاداش مدال آوران را پرداخت کرد
 

 

هاشمی پاداش مدال آوران را پرداخت کرد

رئیس کمیته ملی المپیک پاداش مدال آوران روز اول مسابقه های کاروان ورزشی کشور عزیزمان ایران را پرداخت کرد.

هاشمی پاداش مدال آوران را پرداخت کرد

به گزارش گروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوانطبق تصمیم هیات اجرایی کمیته ملی المپیک مقرر شد به مدال آوران طلا، نقره و برنز کاروان ورزشی کشورمان، شرکت کننده در چهارمین دوره بازیهای همبستگی کشورهای اسلامی به ترتیب ٦٠٠، ٤٠٠ و ٣٠٠ دلار پاداش اهداء گردد که در همین خصوص کیومرث هاشمی مدیر کمیته ملی المپیک کشورمان شب گذشته با حضور در دهکده ورزشکاران پاداش ٨ مدال آور ایرانی را پرداخت کرد.
هاشمی در ابتدای این مراسم ضمن آرزوی موفقیت هر چه زیاد جهت کاروان ورزشی کشورمان از حاضرین تقدیر و تقدیر کرد و گفت: حضور همراه با ارزشهای دینی و اسلامی ورزشکاران ایرانی در بازیهای و رویدادهای متفاوت هر لحظه مورد توجه بوده و در این دوره از بازیها که با نام همبستگی دنیا اسلام برگزار می شود زیاد نمایان می گردد. حضور پهلوان منشانه مردان و ورزشکاران محجبه زن ایرانی مایه افتخار و مباهات است و قطعا با نتیجه های خوب و ارزشمندی نیز همراه خواهد بود.

عبارات مهم : ورزشکاران – ایرانی

وی در آخر گفت: با هماهنگی وزارت ورزش نام این دوره از بازیها نیز در جدول پاداش مدال آوران قرار گرفته و در تاریخی مشخص جوایز را همراه سایر قهرمانان ایرانی دریافت خواهید کرد ولی کمیته ملی المپیک طی قولی که داده بود پاداش پای سکو ورزشکاران را طبق جدول و خبر اعلام شده است نقدا پرداخت می کند.
گفتنی هست، سرپرست کاروان، سرپرست و کادر فنی تیمهای متفاوت نیز در این مراسم حضور داشتند و به تشویق مدال آوران کاروان پرداختند.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: ورزشکاران | ایرانی | المپیک | همراه | اسلامی | کیومرث هاشمی | پاداش مدال آوران | همبستگی کشورهای اسلامی

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>