خانه » خبری و خواندنی » آغاز عضویت از رسانه ها جهت حضور در نمایشگاه بین المللی قرآن کریم
 

 

آغاز عضویت از رسانه ها جهت حضور در نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

مدیر کمیته روابط عمومی بیست وپنجمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم از شروع عضویت رسانه های داخلی و خارجی جهت حضور در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم خبر داد.

آغاز عضویت از رسانه ها جهت حضور در نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

به گزارش حوزه قرآن و عترتگروه فرهنگی گروه تحریریه سایت جوان؛به نقل از ستاد خبری بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم؛ سید مهدی جعفری مدیر کمیته روابط عمومی بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم از شروع عضویت رسانه ها جهت شرکت در نمایشگاه بین المللی قرآن کریم از امروز ( شنبه) ٢٣ اردیبهشت ماه خبر داد.
وی گفت: اصحاب رسانه های( مکتوب و الکترونیک) می توانند تا( دوشنبه) یکم خردادماه نسبت به عضویت خبرنگاران، عکاسان و تصویربرداران به صورت رسمی و در سربرگ رسانه خود، و ارسال به شماره فکس ٨٩٧٧٣٥٩٢ اقدام کنند.

عبارات مهم : برنامه ریزی – امام خمینی

وی ضمن اشاره به برنامه ریزی ها و سیاست گذاری های صورت گرفته شده است افزود؛ امسال شاهد در نظر گرفتن تسهیلات خوبی جهت حضور هر چه بهتر و زیاد رسانه های داخلی و خارجی در این مناسبت بزرگ قرآنی هستیم و بر این باوریم که حضور پررنگ رسانه ها در نمایشگاه بیست و پنجم سرآغاز فصل جدیدی از فضای اطلاع رسانی در حوزه قرانی خواهد بود.
سید مهدی جعفری اظهار کرد: امسال برنامه های متنوعی جهت اطلاع رسانی بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم آینده نگری کرده ایم. علاوه بر اطلاع رسانی از طریق رسانه ها در نظر داریم در فضای نمایشگاه قرآن کریم که مصلی بزرگ امام خمینی(ره) می باشد، برنامه ریزی مناسبی جهت اطلاع رسانی داشته باشیم.
جعفری در ادامه با اشاره به بهره گیری از توان و ظرفیت تمام رسانه های کشور گفت: نمایشگاه قرآن تنها جهت قشر خاص از جامعه طراحی و برنامه ریزی نشده بلکه جهت آحاد جامعه برنامه ریزی شده، قطعا جهت اطلاع رسانی فعالیت ها تنها به رسانه های تخصصی بسنده نخواهیم کرد؛ بلکه از تمام ظرفیت رسانه ای کشور استفاده می کنیم.
لازم به ذکر است ٧ تا ٢٦ خرداد ماه سال جاری(مصادف با دوم تا بیست و یکم ماه مبارک رمضان) بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم در مصلی بزرگ حضرت امام خمینی (ره) پذیرای عموم علاقمندان به قرآن است.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: برنامه ریزی | امام خمینی | نمایشگاه | رسانه ها | رسانه ای | برنامه | رسانه | نمایشگاه قران

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>