خانه » خبری و خواندنی » شاهکار ارتش و سپاه در جنوب حلب
 

 

شاهکار ارتش و سپاه در جنوب حلب

دلاوری های نیروهای خاص ارتش در شهرک زیتان و سپاه قدس در شهرک الحاضر در برابر هجوم هزاران نفر از عنصرهای تروریستی قابل توصیف نیست و در آینده این جانفشانی ها باید جهت مردم روایت شود .

شاهکار ارتش و سپاه در جنوب حلب

شاهکار ارتش و سپاه در جنوب حلب

دلاوری های نیروهای خاص ارتش در شهرک زیتان و سپاه قدس در شهرک الحاضر در برابر هجوم هزاران نفر از عنصرهای تروریستی قابل توصیف نیست و در آینده این جانفشانی ها باید جهت مردم روایت شود .

بخش سیاست تبیان

عناصر تروریستی جبهه النصره از یک ماه قبل با نقض آتش بس در نزدیکی شهر جنوبی و غربی استان حلب، شهرک های العیس، برمه، خان طومان، زیتان، الحاضر و خالدیه را مورد هجوم قرار دادند . یک مرجع میدانی در حلب گفت: حملات تروریست ها با پشتیبانی اطلاعاتی محور غربی-عربی صورت گرفت.
وی گفت: تعداد نیروهای تروریستی حاضر در این جبهه، میزان آمادگی آنان و انتقال تجهیزات و تسلیحات فراوان همه نشان داد این حملات با برنامه ریزی قبلی انجام شد. عنصرهای تروریستی در مرحله نخست حملات، با وجود تلفات فراوان و انفجار انتحاری های متعدد فقط توانستند بر شهرک العیس و ارتفاع آن مسلط شوند.

عبارات مهم : نیروهای تروریستی – تروریست ها
این مرجع با بیان این که تعداد تروریست ها در این عملیات زیاد از هشت هزار نفر بود، گفت: این تروریست ها از مرزهای ترکیه و از طریق استان ادلب به سمت حومه جنوبی حلب هجوم آوردند و پاتک های ارتش سوریه جهت بازپس گیری شهرک العیس موفق نبود.

فداکاری کلاه سبزهای ارتش و نیروهای سپاه قدس

عناصر تروریستی در دور دوم عملیات علاوه بر زیاد کردن نیروها با پشتیبانی آتش سنگین توپخانه و حملات بی سابقه موشکی دوباره به مواضع نیروهای سوری و رزمندگان مقاومت حمله کردند که با هوشیاری نیروها دفع شد

شاهکار ارتش و سپاه در جنوب حلب

عناصر تروریستی در دور دوم عملیات علاوه بر زیاد کردن نیروها با پشتیبانی آتش سنگین توپخانه و حملات بی سابقه موشکی دوباره به مواضع نیروهای سوری و رزمندگان مقاومت حمله کردند که با هوشیاری نیروها دفع شد.
ناگفته نماند، کارها موثر و فداکاری های مستشاران نظامی ایران، از جمله سپاه قدس و ارتش جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران و فرماندهان حزب الله در نزدیکی شهر جنوبی استان حلب، نقشی خاص در خنثی کردن تمامی نقشه های تروریست ها ایفا کرد و تروریست ها با مجبور شدن تلفات سنگین مجبور به عقب نشینی شدند.
یک مرجع میدانی دیگر گفت که تعداد نیروهای سوری و مقاومت در برابر تعداد تروریست ها خیلی کم و قابل قیاس نبود. او گفت که «دلاوری های نیروهای خاص ارتش در شهرک زیتان و سپاه قدس در شهرک الحاضر در برابر هجوم هزاران نفر از عنصرهای تروریستی قابل توصیف نیست و در آینده این جانفشانی ها باید جهت مردم روایت شود ».
بنا بر این گزارش، متأسفانه تعدادی از نیروهای فداکار سپاه قدس و ارتش جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران نیز در حین عملیات مستشاری به شهادت رسیدند.


منبع : خبرگزاری فارس

واژه های کلیدی: نیروهای تروریستی | تروریست ها | تروریستی | ایران |

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>