خانه » خبری و خواندنی » «نی‌نی‌ها و مامان‌ها» در نمایشگاه کتاب پایتخت کشور عزیزمان ایران خواندنی شد
 

 

«نی‌نی‌ها و مامان‌ها» در نمایشگاه کتاب پایتخت کشور عزیزمان ایران خواندنی شد

کتاب جدیدی از کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، «نی‌نی‌ها و مامان‌ها» را در قالبی جالب و تصویری به خردسالان معرفی می‌کند.

«نی‌نی‌ها و مامان‌ها» در نمایشگاه کتاب پایتخت کشور عزیزمان ایران خواندنی شد

به گزارش حوزه ادبیات گروه فرهنگی گروه تحریریه سایت اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل کانون، شعرهای آهنگین شراره وظیفه شناس با همراهی تصاویری از ایلگار رحیمی و طراحی فائزه واشهری چشم های خیال کودکان را با زندگی پیش از به دنیا آمدن بعضی جانواران در شکم مادر و بعد از آن مهر و مهربانی حیوانات با فرزندان ارزش آشنا می سازد.
تصویر مادری که قطعه ای مقوایی روی شکم او را پوشانده و کودکان با بلند کردن این مقوا می توانند کودکی را در حال بازی و خوردن خوراکی و غذا در شکم مادر ببینند تصویری قشنگ و خیال انگیز را از دنیای پیش از تولد پستانداران برابر چشم فرزند ها قرار می دهد، تصویرهایی که با اشعاری خواندنی همراه شده است هست.

عبارات مهم : نمایشگاه – کودکان
در صفحه بعدی این کتاب، فرزند یا فرزندان به دنیا آمده در کنار مادر در حال زندگی و بازی دیده می شوند.

«تو دل زن بزی/ دو تا نی نی با همند/ گاهی به مامانشون/ یواش لگد می زنند/ مامان بزی خوشحاله/ با این دو تا بزغاله/ مواظبه نیفتند/ تو روخانه یا چاله» بخشی از شعرهای این کتاب تصویری است که از مجموعه کتاب های «مرغک» کانون و با تیراژ ۵هزار نسخه در سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب پایتخت کشور عزیزمان ایران عرضه شده است هست.
بازدید کنندگان از غرفه کانون در این نمایشگاه می توانند این کتاب ۲۴ صفحه ای ۱۳هزار و ۵۰۰ تومانی را با ۱۰ درصد تخفیف تهیه کنند.
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تا آخر روز ۲۳ اردیبهشت در بخش «کودک و نوجوان»، سالن B4، غرفه ۴۴ نمایشگاه بین المللی کتاب پایتخت کشور عزیزمان ایران واقع در «شهر آفتاب» آزادراه خلیج فارس (اتوبان تهران- قم) روبه روی مرقد مطهر امام خمینی(ره) همه روزه از ساعت ۱۰ تا ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان هست.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: نمایشگاه | کودکان | تصویری | فرزندان | فرزند | زندگی | ایران | بازدید

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>