خانه » نرم افزار » Focus 2017 R2 Build 2017.2.0.79771 x64 – نرم افزار رسم نمودار داده های سی اف دی
 

 

Focus 2017 R2 Build 2017.2.0.79771 x64 – نرم افزار رسم نمودار داده های سی اف دی

افزار | cad | cfd | tecplot | تخصصصی | رسم نمودار | طراحی | طراحی مهندسی

Focus 2017 R2 Build 2017.2.0.79771 x64 - نرم افزار رسم نمودار داده های سی اف دی

دانلود Tecplot 360 EX + Chorus 2017 R2 Build 2017.2.0.79771 x64 + Focus 2017 R2 Build 2017.2.0.79771 x64 – نرم افزار رسم نمودار داده های سی اف دی

  • بازدید: ۱۲۷
  • دسته: نرم افزار » گرافیکی » طراحی مهندسی , آموزشی » علم و دانش

دینامیک سیالات نام یکی از شاخه های بسیار پرکاربرد و وسیع مکانیک سیالات هست. عنوان مورد مطالعه در این زمینه از علوم چگونگی واکنش‌ها مایعات و گازها به هنگام حرکت تحت اثر عوامل گوناگون می باشد. مطالعهٔ واکنش‌ها سیالات (در حرکت و در سکون) را باید از بااهمیت ترین بخش های مکانیک قدیم (مکانیک کلاسیک)، فیزیک، ریاضیات کاربردی، و علوم و فنون مهندسی به حساب آورد. دینامیک سیالات محاسباتی (Computational Fluid Dynamics) یا سی اِف دی (CFD) یکی از بزرگ ترین زمینه هایی ست که مکانیک قدیم را به علوم رایانه و توانمندی های نوین محاسباتی آن در نیمهٔ دوّم قرن بیستم و در سدهٔ تازه میلادی وصل می کند .دینامیک سیالات محاسباتی علم آینده نگری جریان سیال، انتقال حرارت، انتقال جرم، واکنشهای شیمیائی، و پدیده های وابسته به آن به وسیله حل معادلات ریاضی، که قوانین فیزیکی را بیان می کنند، با استفاده از یک فرآیند عددی هست. دینامیك سیالات محاسباتی عبارت از تحلیل سیستم های مشمول بر جریان سیال، انتقال حرارت و پدیده های همراه، نظیر واكنش های شیمیایی براساس شبیه سازی كامپیوتری می باشد. CFD روش بسیار توانایی می باشد، به طوری كه طیف وسیعی از كاربردهای صنعتی و غیرصنعتی را در بر می گیرد.

نرم افزار Tecplot 360 یکی از ابزارهای قدرتمند رسم نمودار داده ها در زمینه ی CFD است که در رشته ی مهندسی مکانیک گرایش حرارت و سیالات کاربرد فراوانی دارد. از جمله کاربردهای این نرم افزار می توان به شبیه سازی عددی با نمایش ۳۶۰ درجه، تجزیه و تحلیل داده ها و محاسبه ی مقادیر شبکه، استخراج توابع میدان جریان مانند ضریب فشار، بررسی هم گرایی راه حل و برآورد دقت و صحت آن و … اشاره کرد.

عبارات مهم : افزار – cad

Tecplot Focus امکانی را فراهم نموده است تا مهندسین به آسانی پلات های خود را با استفاده از سطوح متفاوت و خطوط طراحی نموده و داده ها را با آنچه دقیقاً می خواهند مقایسه کنند. آنالیز و بررسی مجموعه داده های پیچیده، سازماندهی پلات های چند بعدی، بررسی نتیجه های با همکاران و در نهایت تولید خروجی با کیفیت اوج از توانایی های این نرم افزار محسوب می شوند.

Tecplot RS به مهندسان توانایی می دهد تا در مدیریت و تجزیه و تحلیل داده های شبیه سازی شده است و همچنین کشف واکنش‌ها مدل مخازن -در راستای اخذ تصمیمات مهم و کاربردی- اطمینان بیشتری داشته باشند. این نرم افزار ابزارهای پیشرفته ای در زمینه انجام محاسبات، ترسیم سه بعدی و متحرک سازی مدل در حوزه دینامیک سیالات را جهت مهندسین و دانشجویان فراهم نموده است.

قابلیت های کلیدی نرم افزار های Tecplot:
– ارائه ی ابزار های حرفه ای در حیطه ی دینامیک سیالات محاسباتی (CFD)
– محاسبه مقادیر شبکه و نرمال داده ها
– شبیه سازی عددی با نمایش ۳۶۰ درجه
– تجزیه و تحلیل داده ها و محاسبه ی مقادیر شبکه
– بررسی هم گرایی راه حل و برآورد دقت و صحت آن
– استخراج توابع میدان جریان مانند ضریب فشار
– ساخت تصویرهای متحرک
– تولید خروجی با کیفیت بالا
– نمایش میزان اشتباه در داده های آزمایشگاهی به کمک نمودار
– رسم انواع نمودارهای و شکل های دقیق و پیچیده ی XY، ۲D و ۳D
– از بین بردن یک شی در مایع و تماشای آن
– استفاده از ماکروها و اتوماسیون
– تولید قطعه به صورت خودکار
– محاسبه مقادیر شبکه و نرمال داده ها
– آنالیز پردازش داده های محلول جریان
– تجزیه و تحلیل دیتا
– ایجاد نمودار و بردار با کیفیت اوج و نمایش خروجی به صورت شطرنجی
– استخراج توابع میدان جریان مانند ضریب فشار
– و …

Tecplot, Inc. is a leading provider of data visualization and analysis software. Located in Bellevue, Washington, Tecplot empowers engineers and scientists to discover, analyze, and understand information in complex data, and communicate results with professional images and animations. Our company culture is casual, yet focused on providing high quality visualization products that helps users to be more creative, efficient and productive. With thirty years of experience, and thousands of users worldwide, Tecplot, Inc. has become a trusted name in data visualization.

Focus 2017 R2 Build 2017.2.0.79771 x64 – نرم افزار رسم نمودار داده های سی اف دی

More info (open/close)

سیستم مورد نیاز

Windows: Windows requires installation be run as administrator.
– Windows 7, 8, 8.1, 10 (64-bit)

System Requirements
– 2GHz (64-bit) Processor
– 850 MB disk space and 4 GB RAM
– Minimum display resolution of 1024 x 768
– OpenGL accelerated graphics car

واژه های کلیدی: افزار | cad | cfd | tecplot | تخصصصی | رسم نمودار | طراحی | طراحی مهندسی

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>