خانه » عکس » عکس های ورزشی و ورزشکاران » نتیجه رقابت های قهرمانی کشتی سنتی با چوخه کشوری
 

 

نتیجه رقابت های قهرمانی کشتی سنتی با چوخه کشوری

نتیجه رقابت های قهرمانی کشتی سنتی با چوخه کشوری

خلاصه خبر:

تیم سبک سازان شرق با کسب ۳۷ امتیاز بر سکوی نخست این دوره از مسابقات ایستاد .

در ادامه با کدر همراه باشید

نتیجه رقابت های قهرمانی کشتی سنتی با چوخه کشوری

توضیحات تکمیلی:

کسب مقام نخست تیم سبک سازان شرق در مسابقات کشتی با چوخه اسفراین

به نقل از خبرنگار   گروه استان های  سایـت کـدر از  بجنورد؛ رقابت های قهرمانی کشتی سنتی باچوخه کشوری که از صبح امروزبا حضور ۱۹۵ کشتی گیر نام آور از سراسر کشوردر محل گود زینل خان اسفراین آغاز شده بود با معرفی تیم ها و نفرات برتر به کار خود پایان داد .
این دوره از مسابقات که با حضور ۱۹۵ چوخه کار در قالب ۳۰ تیم از سراسر کشور در چهار وزن ۷۴ ، ۸۴ ، ۹۵ و ۹۵ + کیلو گرم پس از پایان یافتن این رقابت ها تیم سبک سازان بجنورد اسفراین با کسب  ۳۱ امتیاز در سکوی نخست ایستاد و تیم مجتمع صنعتی اسفراین با  ۲۳  امتیاز و تیم  لوله گستر اسفراین با کسب ۲۱ امتیاز به ترتیب عناوین دوم و سوم را بدست آوردند .
در رده انفرادی نیز در وزن ۷۴ کیلو گرم علی مردانی از تیم مجتمع صنعتی اسفراین در سکوی نخست ایستاد و ابراهیم ولیان از تیم لوله گستر و علی رنگانی از تیم سبک سازان شرق به ترتیب دوم و سوم شدند .
در وزن ۸۴ کیلو گرم الیاس اکبری از تیم لوله گستر اسفراین نفر اول و هادی قدیمی از تیم سبک سازان شرق دوم و جبار غلامی از مشهد و محمد رزم آرا از تایباد بطور مشترک سوم شدند .
در وزن ۹۵ کیلو گرم وحید قائمی از تیم مجتمع صنعتی اسفراین مقام اول و محمد تیموری از تیم مجتمع صنعتی اسفراین مقام دوم و حامد میرزاپور از تربت جام و قاسم احدی از چناران مشترکا سوم شدند .
در وزن ۹۵+ کیلو گرم جواد محجوب از تیم سبک سازان شرق و کامران رستمی از تیم مجتمع صنعتی اسفراین و امین جعفرزاده از تیم مجتمع صنعتی اسفراین به ترتیب مقام های اول تا سوم را بدست آوردند .
که علاه بر تخصیص هدایایی از سوی میهمانان کشوری و استانی و مردم علاقه مند به این رشته ورزشی از سوی ستاد برگزاری مسابقات کشتی با چوخه اسفراین به نفرات اول هر وزن مبلغ ۵۰ میلیون ریال وجه نقد به همراه یک پک صنایع دستی و محلی شهرستان و به نفرات دوم هر وزن مبلغ ۴۰ میلیون ریال وجه نقد و به نفرات سوم هر وزن مبلغ ۳۰ میلیون ریال وجه نقد اهدا گردید .
در مراسم امروز کشتی قهرمانی باچوخه کشورعلاوه بر معاون وزیر ورزش و امور جوانان ، مدیر کل تربت بدنی وزیر علوم و تحقیقات ، دبیر کل فدراسیون کشتی جهانی کشور ، مشاور عالی استاندار و مدیران کل تربیت بدنی ، سازمان میراث فرهنگی وفرهنگ و ارشاد خراسان شمالی، فرماندار و نماينده مردم اسفراين در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مديران استانی و محلی حضور داشتند.

خلاصه خبر:

تیم سبک سازان شرق با کسب ۳۷ امتیاز بر سکوی نخست این دوره از مسابقات ایستاد .

در ادامه با کدر همراه باشید

نتیجه رقابت های قهرمانی کشتی سنتی با چوخه کشوری

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>