خانه » خبری و خواندنی » اخبار گوناگون » صحبت های فرمانده انتظامی راجع به وظایف پلیس در سال جدید
 

 

صحبت های فرمانده انتظامی راجع به وظایف پلیس در سال جدید

خلاصه خبر:

فرمانده انتظامی سیستان وبلوچستان گفت: وظیفه پلیس در سال جدید، تولید امنیت و آرامش برای مردم می باشد که تحقق آن در سایه تلاش های شبانه روزی و همکاری مردم است.

در ادامه با کدر همراه باشید

توضیحات تکمیلی:

وظیفه پلیس تولید امنیت و آرامش برای مردم است

به نقل از گروه استان های سایـت کـدر از زاهدان ،سردار حسین رحیمی در دوازدهمین جلسه قرارگاه نوروزی امام علی (ع) فرماندهی انتظامی استان که با حضور جانشین پلیس امنیت عمومی ناجا برگزار شد، گفت: در سال جاری که از سوی مقام معظم رهبری سال “اقتصاد مقاومتی، تولید- اشتغال” نامگذاری شده، وظیفه نیروی انتظامی تولید امنیت، آرامش، و انضباط ترافیکی و ایمنی در محورهای مواصلاتی می باشد.
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان افزود: تولید امنیت و آرامش با سستی و غفلت به دست نمی آید بلکه تحقق این امر مهم در سایه تلاش های شبانه روزی و اجرای برنامه های منظم و منسجم و همکاری مردم می باشد.
این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه برابر اعلام کارشناسان امنیتی ومسئولان استانی، سیستان و بلوچستان در مسیر تجربه امنیت با ثبات در حرکت می باشد، تصریح کرد: همه باید تلاش کنند که با حضور همه جانبه این روند مثبت را حفظ و برای ارتقای آن همت نمایند.
سردار رحیمی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: با توجه به اینکه در سال جاری استان سیستان و بلوچستان مقصد گردشگری معرفی شده است، بیان داشت: از ابتدای اجرای طرح نوروزی، برابر پایش های آماری، حضور مسافران در استان نسبت به مدت مشابه سال گذشته، ۲۲ درصد افزایش داشته است.
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان افزود: علی رغم افزایش حجم سفرهای نوروزی به استان، حضور محسوس ونامحسوس یگان ها و گشت های پلیس و همکاری مردم با نیروی انتظامی، میزان تلفات جاده ای ۲۳ درصد کاهش یافته است.
رئیس پلیس سسیتان و بلوچستان در بخش پایانی سخنان خود با اشاره به اینکه مبارزه شبانه روزی با مواد مخدر یکی از اولویت های مهم پلیس می باشد، افزود: از ابتدای اجرای طرح نوروز ۹۶، ماموران انتظامی در ماموریت های مختلف، موفق به کشف ۴ تن و ۳۸۸ کیلو انواع مواد مخدر شدند که ۱۵۱ درصد رشد داشته است.

خلاصه خبر:

فرمانده انتظامی سیستان وبلوچستان گفت: وظیفه پلیس در سال جدید، تولید امنیت و آرامش برای مردم می باشد که تحقق آن در سایه تلاش های شبانه روزی و همکاری مردم است.

در ادامه با کدر همراه باشید

ع

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>