خانه » خبری و خواندنی » اخبار گوناگون » صحبت های ناجا راجع به رسیدگی به آسیب های اجتماعی
 

 

صحبت های ناجا راجع به رسیدگی به آسیب های اجتماعی

خلاصه خبر:

جانشین پلیس امنیت عمومی ناجا، رسیدگی به آسیب های اجتماعی را یکی از اولویت ناجا خواند و گفت: امنیت بالا سیستان و بلوچستان به عنوان یک ادبیات منطقه ای نو، در حال معرفی می باشد.

در ادامه با کدر همراه باشید

توضیحات تکمیلی:

اولویت ناجا رسیدگی به آسیب های اجتماعی است/ معرفی امنیت بالا سیستان و بلوچستان به عنوان یک ادبیات منطقه ای نو

به نقل از گروه استان های سایـت کـدر از زاهدان ،سردار بابایی جانشین پلیس امنیت عمومی ناجا در دوازدهمین جلسه قرارگاه نوروزی فرماندهی انتظامی سیستان و بلوچستان، ضمن تبریک سال جدید، اقدامات و تلاش های انتظامی استان  در اجرای امنیت برای مسافران نوروزی را بسیار اثر بخش و مناسب ارزیابی کرد.
جانشین پلیس امنیت عمومی ناجا در ادامه سخنان خود گفت: طی سه سال گذشته در مجموعه نیروهای مسلح، یک تحول و تغییر رویکرد و نگرش مفیدی نسبت به نیروی انتظامی اتفاق افتاده که نتیجه تلاش ها و جدیت ماموران پلیس در اجرای مامویت ها می باشد.
سردار بابایی در بخش دیگری از سخنان خود، بیان داشت: در مجموعه نیروی انتظامی چند جا به عنوان نماد قرار دارند که استان سیستان و بلوچستان به دلیل داشتن مرز، درگیربودن با پدیده قاچاق مواد مخدر و ورود کالای قاچاق یکی از این نمادها می باشد.
جانشین پلیس امنیت عمومی ناجا با اشاره به اینکه امنیت سیستان و بلوچستان تاثر مهمی در امنیت ملی دارد، گفت: یکی از مؤلفه ها و شاخص های مهم امنیت در این منطقه رواج گردشکری می باشد و با توجه به اینکه در سال جاری این استان پهناور به عنوان مقصد گردشگری در سطح کشور معرفی شده و استقبال گردشگران برای حضور در این منطقه افزایش یافته، بیانگر وجود امنیت بالا در استان بوده که این ارتقاء امنیت به عنوان یک ادبیات منطقه ای نو، درحال معرفی می باشد.
وی با اشاره به اینکه مقوله امنیت جنبه ذهنی و نسبی دارد، گفت: با تلاش های صورت گرفته قالب و شیب تهدیدات از نوع سخت به نوع نرم تغییر یافته و ماموریت های پلیس در این حوزه سازمان دهی شده است.
جانشین پلیس امنیت عمومی ناجا رسدگی به آسیب های اجتماعی را یکی از اولویت های مهم نیروی انتظامی در سال جدید عنوان و افزود: اقدامات ایجابی این رویکرد توسط معاونت اجتماعی ناجا طرح ریزی و در حال اجرا می باشد به گونه ای که نمونه ای از آن را در طرح نوروزی مشاهده می کنیم.

خلاصه خبر:

جانشین پلیس امنیت عمومی ناجا، رسیدگی به آسیب های اجتماعی را یکی از اولویت ناجا خواند و گفت: امنیت بالا سیستان و بلوچستان به عنوان یک ادبیات منطقه ای نو، در حال معرفی می باشد.

در ادامه با کدر همراه باشید

ع

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>