خانه » خبری و خواندنی » اخبار اقتصادی و سیاسی » صحبت رییس حزب اتحادیه صهیونیست ، اسحاق هرتزوگ ، در مورد تهران
 

 

صحبت رییس حزب اتحادیه صهیونیست ، اسحاق هرتزوگ ، در مورد تهران

خلاصه خبر:

اسحاق هرتزوگ ایران را تهدیدی راهبری برای رژیم صهیونیستی دانست.

در ادامه با کدر همراه باشید

توضیحات تکمیلی:

رییس حزب اتحادیه صهیونیست: تهران تهدیدی راهبردی برای اسراییل است

به نقل از گروه بین الملل سایـت کـدر به نقل از فاکس نیوز، اسحاق هرتزوگ — رئیس حزب اتحادیه صهیونیست — در اجلاس لابی صهیونیستی ایپک در پاسخ به این سوال که برای مقابله با ایران چه باید کرد گفت: اجازه بدهید که من این موضوع را به طور شفاف اعلام کنم.من ریاست حزبی را در اسرائیل برعهده دارم اما مسائلی وجود دارد که ماوراء اختلافات و مباحث موجود در سیستم سیاسی ما هستند. زمانی که موضوع ایران مطرح می شود هیچ اختلاف نظری میان من و نخست وزیر(نتانیاهو) وجود ندارد. هرگز اختلافی وجود ندارد.
اسحاق هرتزوگ ادامه داد: من به طور کامل با نتانیاهو درباره تهدید ایران هم نظر هستم. من موافقم که ما باید کاملا محتاط باشیم و این حقیقت را تشخیص دهیم که ایران می تواند گریز هسته ای کند و در مدت ده سال به طرف سلاح اتمی حرکت کند. ما پنجره هایی از فرصت برای مقابله با این موضوع را در اختیار داریم.
وی در ادامه سخنان گستاخانه خود مدعی شد: ایران تمامی منطقه را تهدید می کند. این کشور، رژیم ها را افراطی می کند. این کشور می خواهد که همه را تضعیف کند و به زیر سلطه خود درآورد. این کشور به تقویت حزب الله در شمال و حماس در جنوب ادامه می دهد. این یک چالش راهبردی است. این اصلی ترین و نخستین چالش است. من به بسیاری از سران کشورهای جهان گفته ام که ای دوستان از خواب بیدار شوید زیرا این شیر گرسنه هنوز وجود دارد. جلوی آن با یک توافق گرفته شده است اما هنوز بسیار خطرناک است.
وب افزود: اجازه بدهید با هم در حیطه های بین المللی، نظامی، اطلاعاتی، راهبردی بر روی این موضوع کار کنیم.این موضوع می تواند اصولی را برای در اشتراک گذاشتن اطلاعات با همدیگر در اختیار ما قرار می دهد.این موضوع همچنین منافعی را برای همسایگان ما هم به همراه خواهد داشت. حقیقت این است که این امپراطوری وحشی و داعش آنها را تهدید می کنند. اینها دو نیروی تهدید کننده در منطقه هستند. اجازه بدهید که با یک ائتلاف با این تهدیدها مبارزه کنیم و به طرف صلح حرکت کنیم! اسرائیل فرصتی طلایی و منحصر بفرد در اختیار دارد و باید از آن استفاده کند.

خلاصه خبر:

اسحاق هرتزوگ ایران را تهدیدی راهبری برای رژیم صهیونیستی دانست.

در ادامه با کدر همراه باشید

 

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>