خانه » خبری و خواندنی » اخبار گوناگون » تعداد داوطلبان انتخابات شورای شهر و روستا اصفهان به ۳۷۹۷ نفر رسید
 

 

تعداد داوطلبان انتخابات شورای شهر و روستا اصفهان به ۳۷۹۷ نفر رسید

خلاصه خبر:

رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات اصفهان گفت: در پنج روز از ثبت نام پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا ۳ هزار و ۷۹۷ داوطلب در فرمانداری اصفهان ثبت نام کرده اند.

در ادامه با کدر همراه باشید

توضیحات تکمیلی:

تعداد داوطلبان انتخابات شورای شهر و روستا اصفهان به ۳۷۹۷ نفر رسید

به نقل از  گروه استان های سایـت کـدر از اصفهان، احمدرضا ضیائی  افزود: تا پایان  پنجمین روز ثبت نام از متقاضیان برای این انتخابات نفر۳هزار و ۷۹۷ نفر ثبت نام کرده اند. از این تعداد نفر یک هزار و ۹۳۹ در شهرها و  یک هزار و ۸۵۷ داوطلب برای انتخابات شورای روستا نامنویسی کرده اند.

وی با بیان این که ثبت نام داوطلبان در این انتخابات از ۳۰ اسفند آغاز و تا ششم فروردین ماه ادامه خواهد داشت، اذعان داشت: ۳ هزار و۴۵۵نفر مرد در این انتخابات شرکت کرده اند همچنین ۳۴۲ نفر زن برای این انتخابات ثبت نام کرده اند.

 رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات اصفهان با اشاره به اینکه برای انتخابات شورای شهر ۲۶۸ نفر خانم و یک هزار و ۶۷۱مرد ثبت نام کرده اند، تصریح کرد: در روستاها نیز ۷۴ نفر خانم و یک هزار و ۷۸۴ نفر برای انتخابات شوراها ثبت نام کرده اند.

وی اضافه کرد: کل داوطلبین ادوار گذشته نیز که برای دوره پنجم شورای شهر و روستا ثبت نام کرده اند نیز ۸۹۶ نفر بوده است همچنین ۸۶۲ نفر در شورای شهرستان اصفهان نام نویسی کرده اند.
مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام به شرح زیر است:
 
۱- اصل شناسنامه عکس دار و دو نسخه تصویر کلیه صفحات آن
۲- اصل کارت ملی و تصویر آن
۳- اصل کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا کارت معافیت دائم برای مردان یا مدرکی دال بر مشخص بودن وضعیت خدمت وظیفه عمومی طبق ماده ۱۰ قانون نظام وظیفه عمومی و تصویر آن
۴- چهار(۴) قطعه عکس جدید ۴ × ۳
۵- ارائه اصل و یک نسخه تصویر مدرک تحصیلی معتبر فوق دیپلم یا معادل آن برای داوطلبان شورای شهرهای تا بیست هزار نفر جمعیت و ارایه اصل و یک نسخه تصویر مدرک لیسانس یا معادل آن برای داوطلبان شورای شهرهای بالای بیست هزار نفر جمعیت.
۶- دارا بودن سواد خواندن و نوشتن برای داوطلبان شورای روستاهای تا دویست خانوار جمعیت و ارائه اصل و یک نسخه تصویر مدرک تحصیلی دیپلم برای داوطلبان شورای روستاهای بالای دویست خانوار
۷- کسانی که در دوره های قبل عضو شورا بوده اند به شرطی که در همان محل کاندیدای عضویت در شورا باشند از شرط مدرک معافند .
۸- اصل و تصویر گواهی پذیرش استعفا از سمت یا شغل جهت مشمولین ماده ۲۸ قانون.
۹- اصل و تصویر مدرک معتبر ایثارگری جانبازان، آزادگان و فرزندان شهدا جهت برخورداری از امتیاز یک مقطع تحصیلی بالاتر
۱۰- ارائه اصل گواهی عدم سوءپیشینه که از تاریخ صدور آن بیش از سه ماه نگذشته باشد.

رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات اصفهان گفت: در پنج روز از ثبت نام پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا ۳ هزار و ۷۹۷ داوطلب در فرمانداری اصفهان ثبت نام کرده اند.

م

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>