خانه » علم و تکنولوژی » خودرو » مشخصات کامل مزدا CX-3 2017 + قیمت
 

 

مشخصات کامل مزدا CX-3 2017 + قیمت

عکس  مزدا CX-3 2017

۲۰۱۷ Mazda CX-3 Price Report

مشخصات کامل مزدا CX-3 2017 + قیمت

قیمت : $۲۴,۱۵۰

مشخصات کامل مزدا CX-3 2017

موتور و گیربکس ۴
سیلندر ۲٫۰ L/122
جابه جایی Gasoline Direct Injection
القایی سوخت ۱۴۶ @ ۶۰۰۰
اسب بخار @ دور در دقیقه ۱۴۶ @ ۲۸۰۰
گشتاور @ دور در دقیقه ۱۶
سوپاپ ۳۴٫۸ ft.
شعاع چرخش ۲۷
شهرستان MPG. ۳۲
بزرگراه محورها. ۱۱٫۹ gal.
ظرفیت سوخت
لاستیک و چرخ Compact
تایر یدکی Aluminum
نوع چرخ ۱۰۱٫۲ in.
فاصله دو محور P215/50VR18
اندازه تایر چرخ P215/50VR18
تایر عقب اندازه چرخ
ابعاد و ظرفیت ۵
محل استقرار Front: 38.4 in., Rear: 37.2 in.
اتاق سر Front: 41.7 in., Rear: 35 in.
اتاق پا Front: 53.5 in., Rear: 50.4 in.
اتاق شانه ۶۰٫۹ in.
ارتفاع ۶۹٫۶ in.
عرض ۱۶۸٫۳ in.
طول ۲۹۵۲ lbs.
محدود کردن وزن ۴٫۳۲:۱
نسبت محور
ظرفیت بکسل
GVWR ۶٫۲ in.
ترخیص کالا از گمرک زمینی
ظرفیت ترابری
ظرفیت تنه
ویژگی های ایمنی No Data
سیستم هشدار دهنده Standard
قفل کودک Not Available
کودک لنگر صندلی Standard
مسدود کردن موتور ABS, Disc
ترمز جلو ABS, Disc
ترمز عقب Yes
کیسه هوا در سمت راننده Yes
کیسه هوا در سمت سرنشین Yes
حفاظت از سر کیسه هوا No
عقب حفاظت کیسه هوا Yes
تصادف از بغل کیسه هوا
رتبه های تست تصادف ۵
امتیاز – درایور جبهه ۵
امتیاز – سرنشین جلو ۵
امتیاز – جلو ۵
امتیاز – عقب ۴
امتیاز – رتبه بندی

مزدا CX-3 2017

هیچ تغییر قابل توجهی را به مزدا CX-3 برای ۲۰۱۷ وجود دارد.
مزدا CX-3 بررسی اجمالی

مزدا CX-3 یک وسیله نقلیه ساب کامپکت متقاطع با هدف افرادی که می خواهید ابزار در یک بسته کوچک است. این یک مدل کاملا جدید برای ۲۰۱۶ است.
وسایل نقلیه رقابت شامل هوندا HR-V، جیپ رنگید، فیات ۵۰۰X، نیسان رستوران کوچک و هیوندای توسان.

سبک ها و قیمت گذاری

سه تیپ برای مزدا CX-3 موجود است: ورزشی، تفریحی و تور بزرگ.
تجهیزات استاندارد برای ورزش شامل چراغهای جلو اتوماتیک، چرخ های ۱۶ اینچی، راهنمایی اگزوز دوگانه، اسپویلر سقفی، برف پاک کن متناوب متغیر، اثاثه یا لوازم داخلی پارچه، دکمه شروع موتور، شیب و فرمان تلسکوپی، لوازم جانبی قدرت، تهویه مطبوع، کروز کنترل ، اتصال بلوتوث، دوربین دید عقب، سیستم صوتی با شش بلندگو، پخش سی دی، کمکی فیش ورودی صدا، کنترل صدا، صفحه نمایش لمسی ۷ اینچی و یک دکمه کنترل دوار.
چند ارتقاء با تر و تمیز تور می آیند، مانند مانیتور نقطه کور با عقب هشدار ترافیک، آینه های جانبی گرم، ورود بدون کلید / احتراق، مرکز دستهء صندلی جلو، وینیل حق بیمه و اثاثه یا لوازم داخلی پارچه، گرم کننده صندلی های جلو و یک دستگیره عیار با روکش چرمی /فرمان.
رفتن با بالا از خط بزرگ تفریحی به ارمغان می آورد چرخ های آلیاژی ۱۸ اینچی، تطبیقی ​​چراغ های جلوی LED، LED چراغ های مه شکن جلو، چراغ های عقب LED، ناوبری، سانروف، یک صفحه نمایش سر بالا، چرم و اثاثه یا لوازم داخلی پارچه جیر مصنوعی، کنترل آب و هوای اتوماتیک ، شیفت دست و پا زدن بر روی فرمان، یک پوشش های باری، یک سیستم صوتی Bose با ۷ بلندگو، رادیو HD و رادیو ماهواره ای.
یک بسته حق بیمه برای تور اضافه می کند سانروف، پوشش های باری و سیستم صوتی Bose از تور بزرگ.
منحصر به فرد به تور بزرگ بسته I-Activsense، که با هم بسته نرم افزاری برف پاک کن اتوماتیک، پرتوهای بالا به صورت خودکار، هشدار خروج از خط، کروز کنترل تطبیقی ​​و هشدار برخورد از جلو با ترمز خودکار است.
CX-3 می آید با یک فاکتور کارخانه در حدود ۲۱،۵۰۰ $ برای یک مدل ورزش و MSRP از مورد ۲۲۱۰۰ $. سطح تور تر و تمیز می افزاید: حدود ۳۰۰۰ $ به MSRP خودرو، در حالی که حمالت تور بزرگ در مورد یکی دیگر از ۳۰۰۰ $. با تبدیل شدن به یک عضو، شما را وادار به مراجعه فروشنده خبره خود که در آن شما در حال درمان با توجه، به علاوه دریافت قیمت صف مقابل است که در واقع موجب صرفه جویی در پول شما را در خرید.

انتقال قدرت

در زیر هود از CX-3 یک توربوشارژ ۲٫۰ لیتری چهار سیلندر است که هل را ۱۴۶ اسب بخار و ۱۴۶ پوند فوت است گشتاور است. تنها انتقال شش سرعته اتوماتیک است. دیسک چرخ جلو استاندارد است، اما تمام چرخ را می توان به دو تیپ بالا اضافه شده است.

سبک داخلی و امکانات

مانند دیگر به تازگی دوباره طراحی مزدا، داخلی CX-3 گذاشته است به خوبی با کنترل و ابزار اندازه گیری که بصری برای استفاده در حالی که در حال حرکت هستند. مواد با کیفیت بالا بسیار است، با بسیاری از touchpoints پوشش داده شده با اتمام نرم. مناسب و پایان نیز بسیار عالی برای یک وسیله نقلیه غیر لوکس هستند.

صفحه نمایش ۷ اینچی سرگرمی آسان به خواندن است، اما منوها می تواند یک کمی روی حیله و تزویر به حرکت.

رانندگان و مسافران مقابل لذت بردن از راحتی بسیار عالی، به لطف صندلی خوبی پر و سادگی منحنی. legroom و اتاق سر هر دو یک کمی تنگ در منطقه صندلی عقب، چیزی است که است که می تواند از بسیاری از گفت اگر نه همه وسایل نقلیه در کلاس CX-3 است. اتاق های حمل بار تنها اقدامات ۱۲٫۴ فوت مکعب با صندلی های عقب است. آن را به ۴۴٫۵ فوت مکعب با صندلی خورده پایین، که هنوز هم بیش از حد نه گسترش می یابد. ساب ووفر موجود در سیستم صوتی Bose اختیاری می خورد تا حدود ۲ فوت مکعب از آن فضا.

ارزیابی کلی

با مزدا CX-3، صاحبان یک متقاطع حق بیمه این حس که آنها را خراب با داخلی آرام و راحت. رانندگان نیز با شتاب جامد، دست زدن به تیز و یک تجربه سرگرم کننده کلی در مقابل رقابت تقاطع ساب کامپکت مشغول اند. به عبارت دیگر، اگر شما در بازار برای یک وسیله نقلیه کراس اوور کوچک هستید، CX-3 قطعا باید در لیست کوتاه شما باشد.
رقبای بالا هستند هوندا HR-V، جیپ رنگید و نیسان جوک.
TrueCar ارائه دهنده خدمات مستقل که باعث بهبود تجربه خرید ماشین با جمع آوری، تجزیه و تحلیل و ارائه داده های خودرو از منابع مختلف است. اگر چه TrueCar اطلاعات قیمت گذاری ماشین جدید و داده های دیگر با توجه به بسیاری از وسایل نقلیه در بازار فراهم می کند، TrueCar مستقل باقی می ماند و با وابسته نیست، با حمایت مالی، و یا تایید شده توسط مزدا. همه استفاده از علائم تجاری مزدا، مارک های، و آرم، از جمله تمام علائم مزدا در اینجا نشان داده است، کاملا ارجاعی، و از جمله علائم شده دارایی مزدا. TrueCar باعث می شود هیچ ادعای مالکیت این علائم، و هیچ ادعای وابستگی با مزدا. TrueCar اطلاعات در مورد مزدا CX-3 قیمت ها و داده های قیمت گذاری مزدا مرتبط فراهم می کند، اما اتومبیل، قطعات خودرو، یا خدمات تعمیر خودرو به فروش برسانند.

 

 

 

مشخصات کامل مزدا CX-3 2017 + قیمت

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>