خانه » خبری و خواندنی » اخبار چهره ها » ناکامی ترامپ در ثبت رکورد/ترامپ نتوانست رکورد کمترین مدت رئیس جمهوری را بزند
 

 

ناکامی ترامپ در ثبت رکورد/ترامپ نتوانست رکورد کمترین مدت رئیس جمهوری را بزند

“دونالد ترامپ” با وارد شدن به سی و دومین روز از دوران ریاست جمهوری‌اش، یک رکورد تاریخی را از دست داد.

 

 

 

 

 

 

 

ناکامی ترامپ در ثبت رکورد/ترامپ نتوانست رکورد کمترین مدت رئیس جمهوری را بزند

 

 

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از ایندیپندنت؛ “دونالد ترامپ”، رئیس جمهور آمریکا، سی و دومین روز حضور خود را در کاخ سفید  پشت سر گذاشت و به این ترتیب پیش‌بینی تحلیلگران درمورد احتمال ثبت رکورد کوتاه‌ترین دوران ریاست جمهوری در آمریکا از سوی او اشتباه از آب درآمد.

رکورد کوتاه‌ترین دوران ریاست جمهوری در آمریکا متعلق به “ویلیام هری”، نهمین رئیس جمهور آمریکا، است که فقط ۳۱ روز پس از رسیدن به این سمت در سال ۱۸۴۱ بر اثر بیماری درگذشت.

اگر ترامپ بتواند شش ماه دیگر نیز رئیس جمهور آمریکا باقی بماند؛ از رکورد دومین دوره کوتاه ریاست جمهوری آمریکا که با ۲۰۰ روز به “جیمز گارفیلد” تعلق دارد نیز عبور می‌کند. گارفیلد به دنبال سوء قصد جان خود را از دست داد و سپتامبر ۱۸۸۱ درگذشت.”رونالد فینمن”، تحلیلگر و تاریخ‌دان معروف آمریکایی که تاکنون چندین واقعه تاریخی را به درستی پیش‌بینی کرده است، در آخرین پیش‌بینی خود گفته است طول دوران ریاست جمهوری دونالد ترامپ مابین ۳۱ روز ویلیام هنری و ۱۹۹ روز جیمز کارفیلد خواهد بود.

دونالد ترامپ نخستین رئیس جمهور آمریکا است که در ماه نخست از خدمتش کمترین میزان رضایتمندی را کسب کرده است. نظرسنجی موسسه گالوپ نشان می‌دهد سطح مقبولیت ترامپ با گذشت یک ماه از ورود به کاخ سفید فقط ۴۰ درصد است که رقم بی‌سابقه‌ای در تاریخ آمریکا به حساب می‌آید.

میزان رضایتمندی از ترامپ ۲۱ درصد کمتر از میانگین دیگر روسای جمهور آمریکا – ۶۱ درصد – است

 

 

 

ناکامی ترامپ در ثبت رکورد/ترامپ نتوانست رکورد کمترین مدت رئیس جمهوری را بزند

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>