خانه » خبری و خواندنی » اخبار و حوادث » پسری دو دختر همسایه خود را ربود و۳ ماه در خانه ای زندانی کرد
 

 

پسری دو دختر همسایه خود را ربود و۳ ماه در خانه ای زندانی کرد

پسری دو دختر همسایه خود را ربود و۳ ماه در خانه ای زندانی کرد
چند روز قبل دختر ۱۵ساله‌اي همراه با پدرش به پليس آگاهي رفت و مدعي شد كه از ۳‌ماه قبل پسر همسايه‌شان او و خواهر بزرگ‌ترش را ربوده و در خانه‌اي متروكه مورد آزار و اذيت قرار داده است. به‌دنبال اظهارات دختر نوجوان پرونده روي ميز قضات شعبه يازدهم دادگاه كيفري يك استان تهران قرار گرفت و آنها حكم جلب متهم را صادر كردند.

در اين شرايط مأموران توانستند از طريق دختر همسايه مخفيگاه برادرش را در سرآسياب ملارد شناسايي و او را دستگير كنند. دختر نوجوان درباره آنچه اتفاق افتاده بود، گفت: مدتي قبل پدرم به دلايلي توسط پليس دستگير و زنداني شد.

در اين مدت من و خواهرم گاهي به خانه همسايه مان مي‌رفتيم و براي دختر همسايه درد دل مي‌كرديم. در اين مدت ما با يكديگر صميمي شده بوديم و رفت آمدهاي مان ادامه داشت تا اينكه يك روز پسر همسايه با چند نفر از دوستانش وارد خانه شدند. آنها حرف‌هاي نامربوطي مي‌زدند. به همين دليل ما هم مي‌خواستيم به خانه مان برگرديم اما آنها مانع شدند.

پسر همسايه و دوستانش به ما حمله كردند و ما را به زور سوار خودرويي كردند و به خانه ديگري بردند. هيچ‌كس در آنجا نبود. آنها من و خواهرم را زنداني كرده بودند و در اين مدت بارها ما را مورد آزار و اذيت قرار دادند. هرچه به آنها التماس مي‌كرديم فايده‌اي نداشت ۳‌ماه تمام مورد شكنجه قرار گرفتيم.

دختر نوجوان ادامه داد: علاوه بر پسر همسايه و دوستانش افراد ديگري نيز به آن خانه رفت‌وآمد مي‌كردند تا اينكه چند روز قبل من توانستم از آنجا فرار كنم. چون جايي نداشتم يك هفته آواره بودم تا اينكه پيرزني به من پناه داد و همزمان پدرم هم آزاد شد و همراه او نزد پليس رفتم اما هنوز خواهرم در آنجا زنداني است و معلوم نيست تا حالا چه بلايي بر سرش آمده است.

در ادامه جلسه تحقيق، پسر ۲۶ساله كه پيش از اين ۲مرتبه به اتهام سرقت دستگير و زنداني شده حرف‌هاي شاكي ۱۵ساله را انكار كرد و گفت: من مكانيك هستم و آخرين بار وقتي از زندان آزاد شدم تصميم گرفتم كه ديگر سراغ كارهاي خلاف نروم. حالا هم بي‌گناهم. او ادامه داد: شاكي و خواهرش گرفتار چند معتاد بودند و من آنها را نجات دادم و به خانه‌ام بردم و به آنها پول دادم و كمك كردم اما حالا آنها از من شكايت كرده‌اند. حرف‌هايي كه آنها درباره آزار و اذيت مي‌زنند قبول ندارم. من از خواهر بزرگ‌تر شاكي هيچ اطلاعي ندارم.پلیس به دنبال خواهر بزرگتراست,
پسری دو دختر همسایه خود را ربود و۳ ماه در خانه ای زندانی کرد

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>