خانه » علم و تکنولوژی » دانستنی ها » نرم افزار کاهش مصرف اینترنت /دانلود
 

 

نرم افزار کاهش مصرف اینترنت /دانلود

جستجوگر معروف با ابداع یک تکنولوژی مصرف اینترنت شما را کاهش می دهد.
نتیجه تصویری برای مصرف اینترنت کاهش
نرم افزار  کاهش مصرف اینترنت /دانلود

 کمپانی گوگل با ابداع روشی با نام RAISR که هم اکنون بر روی سرویس های آنلاین گوگل قرار گرفته توانسته بستری را ایجاد کند که حجم تصاویر با کیفیت کاهش یابد.

این اقدام می تواند صرفه جویی قابل توجهی در مصرف دیتای اینترنت شود چرا که هزینه بسته های اینترنت روز به روز در حال افزایش است.

تکنولوژی RAISR به این صورت کار می کند که حجم تصویری که آپلود می شود را فوری کاهش می دهد  به این صورت که تنها یک پیکسل از  ۴ پیکسل ارسالی  از تصویر شما را دریافت می کند که در این زمان فایل الگوریتم RAISR   فعال شده و ۳ پیکسل باقیمانده به تصویر شما بازمی گردد به این ترتیب زمانی که شما  این تصویررا در گوشی یا کامپیوتر خود دانلود می کنید به سایز اصلی خود بازمی گردد.درست همان کاری که فایل های ZIPانجام می دهد.

نرم افزار  کاهش مصرف اینترنت /دانلود

قابل ذکر است بدانید هر هفته حجم  تعدادی بالغ بر ۱ میلیارد  تصویر توسط این ابداع جدید گوگل کاهش پیدا می کند که بر اساس آمار های ارائه شده توسط کمپانی گوگل حدود ۳۰ درصد مصرف دیتا و استفاده شما ازاینترنت را کاهش می دهد.
گفتنی است؛ به جز کمپانی  گوگل  در زمینه کاهش حجم تصاویر  توییتر نیز  در این زمینه  با خرید استارت‌آپ Magic Pony،به دنبال پیاده‌سازی این فناوری روی فیلم‌هاست.

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>