خانه » عمومی » خیاطی و بافتنی » آموزش دوخت کیف چرم آیپد خانگی
 

 

آموزش دوخت کیف چرم آیپد خانگی

آموزش چگونه ساخت کیف چرمی آیپد در خانه

آموزش ساخت کیف چرم آیپد خانگی

در این آموزش بسیار کاربردی ما به شما نشان میدهیم که چگونه با روشی بسیار ساده و آسان میتوانید بک محافظ یا روکش برای دیواس خودتان بسازید و آن را از آسیب تا حد ممکن حفظ بفرمایید . در اینجا ما ساختن کیف چرمی برای محصول معروف اپل یعنی آیپد را به شما آموزش خواهیم داد که این کیف چرمی آیپد بسیار میتواند برایتان خوب و پرکاربرد باشد , با ما همراه باشید در آموزش چگونه ساخت کیف چرمی آیپد در خانه .
لوازم مورد نیاز برای چگونه ساخت کیف چرمی آیپد :

چرم طبیعی
۲٫۵ برابر سایز آیپد

خط کش
۱ عدد

نخ مناسب و ضخیم
به مقدار لازم

سوزن مناسب
۱ عدد

مداد
۱ عدد

میخ و چکش
۱ عدد

آموزش ساخت کیف چرم آیپد خانگی

در ابتدای شروع به کار جهت ساخت کیف چرمی آیپد میبایست چرم را اندازه و برش زد . برای این منظور آیپد را روی چرم قرار دهید و مناسب با ابعاد آن خطوط را توسط خط کش ترسیم کنید . و سپس توسط کاتر یا قیچی برش بزنید .
نکته : همواره یادتان باشد که فضایی را برای حاشیه دوخت در نظر بگیرید ؛ مثلا ۱ سانت در هر طرف که دوخت خواهد داشت ؛ این موضوع در عکس کاملا آشکار است

آموزش ساخت کیف چرم آیپد خانگی

 در قدم دوم جهت ساخت کیف چرمی آیپد ؛ یک برش قوسی نیم دایره روی لبه آن ایجاد کنید . ما این برش را البته در یک صفحه ایجاد کردیم ولی شما سعی کنید در ۲ طرف این برش را بزنید . این کار به ما یا کاربر در بیرون کشیدن سریع و راحتتر آیپد از کاور یا کیف کمک شایانی خواهد نمود .

آموزش ساخت کیف چرم آیپد خانگی

در قدم بعدی از ساخت کیف چرمی آیپد ؛ محل عبور نخ را باید سوراخ کنیم چراکه ما از نوعی چرم ضخیم استفاده کردیم که توسط سوزن ؛ سوراخ کردن آن بسیار سخت خواهد بود . لذا بهتر است از قبل سوراخ های عبور نخ را ایجاد کنیم . اینکار را توسط میخ و چکش انجام میدهیم ؛ یعنی هرکجا که عبور نخ را داشتیم با میخ روی آن توسط چکش ضربه میزنیم تا سوراخ شود دقیقا مانند آنچه که در عکس و تصاویر میبینید .

آموزش ساخت کیف چرم آیپد خانگی

در آخرین مرحله ساخت کیف چرمی آیپد , چرم هارا روی هم قرار دهید (میتوانید لبه هارا کمی چسب چرم بزنید ) و سپس توسط نخ و سوزن شروع به دوخت کنید . نحوه دوخت و عبور نخ کاملا به سلیغه خود شما بستگی دارد ؛ میتوانید مانند آنچه که در عکس میبینید عمل کنید که به این نوع دوخت “X” میگویند .

آموزش ساخت کیف چرم آیپد خانگی

چگونه کیف چرمی بسازیم

آموزش ساخت کیف چرم آیپد خانگی

دوختن کیف چرم

آموزش ساخت کیف چرم آیپد خانگی

و در پایان ؛ حاصل کار ما یک کیف چرمی آیپد خواهد بود که بسیارساده و کارآمد است .

آموزش ساخت کیف چرم آیپد خانگی

منبع:instructables

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>