خانه » آشپزی و تغذیه » دستور تهیه بستنی یخی کیوی خانگی
 

 

دستور تهیه بستنی یخی کیوی خانگی

آموزش چگونه طرز تهیه بستنی یخی کیوی در خانه

دستور تهیه بستنی یخی کیوی خانگی

آموزش های مرتبط با بستنی یخی در سایت به تعداد فراوانی قرار گرفته که این بار به شما آموزش طرز تهیه بستنی یخی کیوی را نشان خواهیم داد . این ابتکار و یا دستور برای اکثر میوه ها قابل انجام است . بطوریکه در انتهای این آموزش تعدادی عکس از سایر بستنی های میوه ای را قرار خواهیم داد تا بیشتر از این آموزش لذت ببرید.
آموزش طرز تهیه بستنی یخی کیوی :

کیوی
۳-۴ عدد

آب انگور خالص
۳/۴ فنجان

عسل
۱ قاشق چایخوری

دستور تهیه بستنی یخی کیوی خانگی

در ابتدا باید در انتخاب میوه ها دقت کنید ؛ همیشه میوه های بالغ یا رسیده را انتخاب نمایید تا بهتر از طعم و مزه عالی آن استفاده کنید .
برای این آموزش که بستنی یخی کیوی است میبایست میوه ها را آماده کنید ؛ برای این منظور میوه را ابتدا پوست بکنید و آن را خرد کنید . سپس در مخلوط کن بریزید تا حسابی پوره شود مانند عکس .

دستور تهیه بستنی یخی کیوی خانگی

 اکنون ببینید که شیرینی کیوی به چه میزان است !؟ اگر شیرینی آن از میزان مورد نظر شما برای بستنی یخی کیوی کمتر است به همان مقدار عسل اضافه کنید که البته ما در این دستور یک قاشق چایخوری انتخاب کرده ایم ولی اگر این مقدار شیرینی برای شما بیش از حد است از آن صرف نظر کنید . سعی کرده این شیرینی آن را نیز بصورت طبیعی و بدون استفاده از قند مصنوعی افزایش میابد .
گام آخر :
در این مرحله به ترکیب مواد بستنی یخی کیوی موجود در مخلوط کن آب سیب ۱۰۰% طبیعی یا آب انگور خالص اضافه میکنیم و مجددا آنها را مخلوط میکنیم .
اکنون قالب بستنی یخی کیوی را آماده کنید . ابتدا یک تکه از کیوی برش خورده را در آن قرار دهید سپس مواد بستنی یخی کیوی که در مخلوط کن حسابی مخلوط شده را در قالب بریزید و به مدت ۲-۳ ساعت در فریزر قرار دهید و سپس چوب بستنی را در قالب قرار دهید و به مدت ۶ ساعت در فریزر قرار دهید .
اکنون بستنی یخی کیوی آماده است ! نوش جان 🙂

دستور تهیه بستنی یخی کیوی خانگی

منبع:instructables

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>